„Z naší strany jednoznačně nepovedené utkání. V první třetině jsme ještě dodržovali systém, o kterém jsme si před zápasem řekli, že by mohl fungovat. Ve druhé periodě jsme si mohli pomoci pětiminutovou přesilovkou, ale v ní jsme inkasovali první gól. Když jsme se dotáhli na jednobrankovou ztrátu, ožili jsme a chtěli jsme s výsledkem něco udělat, ale vůbec nám nešly přesilovky. Zlín zaslouženě vyhrál," krčil rameny asistent domácího kouče Radim Skuhrovec.

Jedinou domácí trefu obstaral Kuťák. Stadion se i nadále drží na páté příčce, ze šestého místa už se ovšem bodově dotáhl Přerov. Další duel je na programu v sobotu, kdy zamíří kališníci pro změnu na Valašsko, kde bude jejich soupeřem Vsetín.

Hokej, Chance liga, 47. kolo:
Litoměřice - Zlín 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 37. Kuťák (Procházka) – 26. Hejcman, 33. Luža (M. Lang, Talafa), 45. Suhrada (Kindl), 50. P. Sedláček (Sadovikov).
Rozhodčí: Zavřel, Petružálek – Maštalíř, Bohuněk. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 25:21.
HC Stadion Litoměřice: Sklíba – Jebavý, Černohorský, Výtisk, Němec, Hampl, Holý, Böhm, Kroupa – Procházka, Kuťák, Svoboda – Válek, Jícha, Berka – Ton, Cikhart, Senčák – Slavíček, Pártl.