V dívkách si nejlépe vedla mladší žákyně Adéla Čepičková (lovosické středisko), která se hned v úvodu závodu vítězně orientovala mezi 14 startujícími. Prošla třemi eliminacemi a ve finále „skolila" svou bojovou sestavou (2:1) i kolegyni Veroniku Janů.

Další úspěšnou závodnicí v sestavách kata byla Laura Magdalena Husáková, která mezi staršími žákyněmi (19 závodnic) vybojovala bronzovou medaili. Dařilo se jí i v kumite, kde zvítězila v kategorii do 42 kg. Za sebou nechala i klubovou sparingpartnerku Elišku Krobovou s bronzem.

Pavlovi Šoralovi se vedlo v kumite, kde se dostal až do finále starších žáků do 39 kg. Tady ale nestačil na republikově úspěšného Drábka z ústeckého střediska SU.

BRONZOVOU v kata získala Husáková.

Zlato si odvezl také Miloš Holub (lovosické středisko), ale bylo to bez oslav, protože v jeho kategorii juniorů nad 76 se nenašel soupeř. Dalšími, kdo se výrazně na tomto turnaji projevili a odváželi si bez medailí body pro postup na MČR, byli Vlček v kumite, Doušová a Konůpková v kata.

Soutěž zahrnovala i cvičení sestav dvojic (kata duo), kde uspěly prvním místem žákyně Husáková s Krobovou. Poslední medailí bylo stříbro za kata žákyň (Husáková Krobová, Chobotová).

Vyvrcholením tříkolové soutěže (s postupem na MČR) bude 14. června krajský přebor v Ústí nad Labem.

Josef Rajchert