Za vítěznou Jitku Černou přebral poukázku na sud piva Gambrinus syn, kterého doprovodil na vyhlášení i celkově čtvrtý Jiří Černý starší.

Na druhou příčku poskočil roudnický Vlastimil Skokan. „Dlouho jsem byl dole, ale pak mi jedno kolo vyšlo parádně, když bylo dost remíz, a už jsem se takhle vpředu udržel,“ pochvaloval si.

Třetí Miroslav Kocourek z Libínek prozradil, že v posledních zápasech nevěřil Štětí v krajském přeboru, což se mu vyplatilo. „Sledoval jsem tabulky a výsledky týmů v Deníku a podle toho jsem pak zkoušel tipovat. Tip liga je dobrá věc. Divím se, že ji tentokrát nehrálo víc lidí,“ dodal „bronzový“ borec, který stejně jako ostatní sleduje hlavně fotbal v nejbližším okolí.

„Libínky mají teď jako domácí hřiště Polepy, tak občas zajdu i tam. Jinak v nejvyšší soutěži přeju mančaftům ze severu.“

To Jiří Černý starší se orientuje spíš na zahraniční ligy. „S klukem se pořád hecujeme, jestli je lepší Real Madrid nebo Barcelona. Ale samozřejmě máme přehled i o domácích soutěžích. No a to pivko, co jsme získali, přijde před koncem roku určitě vhod.“

Litoměřický Deník děkuje vedení a obsluze restaurace U Faustů za uspořádání akce.