Tato spolupráce přináší ovoce a to nemalým přičiněním prezidenta BA Jaroslava Pazourka, kterému dělá asistenta mělnický Tomáš Kvasný.

„Naši svěřenci nám skutečně v posledních letech dělají jen a jen radost. V roce 2012 v Ostravě obsadili druhé místo, když vítězství slavila Opava. Rok na to, u nás doma, v hale Pod lipou jsme rovněž nepropadli. Zlato si tentokrát vybojovali chlapci z Pardubic, stříbro Sokol Pražský, abychom my brali bronz."

To nejzajímavější se přihodilo nedávno v hale pražské Sparty, kde se střetla právě kombinovaná sestava roudnického BA a mělnického JBC v kategorii U14 s domácími nadějemi.

„V tomhle střetnutí šlo o hodně o postup do žákovské extraligy. Po normální hrací době svítil na ukazateli skóre stav 55:55. V prodloužení pak naši kluci prokázali pevnější nervy a i s tím související přesnost v zakončení. Těžko popíšu jejich radost po závěrečném hvizdu, neboť slavili úspěch v podobě vítězství 65:57," doplnil fakta prezident BA Jaroslav Pazourek, aby ještě podtrhl: „Tři z našich kluků se dostali do reprezentačního výběru své věkové kategorie do 14 let a budou tak naši vlast v lednu reprezentovat na mezinárodním turnaji v Budapešti."

„Sdílím stejně velkou radost jako mužstvo. Ještě větší pak v tom směru, že naše vzájemná spolupráce přináší ovoce," připojil své vyznání Tomáš Kvasný.

Mojmír Strachota