El Jafar (13 let) postoupil v lightcontactu starších žáků do 42 kg do finále, kde prohrál s Filipem Cimburkem z Čáslavi po vyrovnaném boji 1:2 na body. Antonín Lupínek (15 let) nejprve postoupil v kicklightu st. žáků (do 57 kg) do finále, kde se utkal s Davidem Dvořáčkem z Vysokého Mýta. „Tonda měl celý zápas pevně v rukách a soupeře jasně porazil 3:0 na body. Ten na konci psychicky neunesl porážku a pro nesportovní chování byl diskvalifikován," prozradil lovosický trenér Vít Masopust.
Lupínek postoupil do finále i lightcontactu, ale tentokrát už na Dvořáčka nevyzrál především z toho důvodu, že zaspal začátek.

Junior Alexander Moravec (16 let) postoupil v kicklightu do 63 kg přes jabloneckého Denise Klusta do finále, kde čekal Josef Vodak ml. ze sportovního klubu Milda Tým Krásná Lípa. „Zápas byl velmi vypjatý a vyrovnaný. Oba bojovníci do toho dali vše a absolutně se vydali ze svých sil. Nakonec Alex zvítězil těsně 2:1 na body a poznal tak první turnajové vítězství."

V lightcontactu Moravec v boji o zlato narazil na Klusta. Do zápasu vletěl opět po hlavě, ale jeho soupeř se ponaučil z prvního vzájemného duelu, již se nepouštěl do předem prohraných přestřelek, zlepšil pohyb a držel si lovosického borce od těla. „Zápas jsme nakonec prohráli 0:3 na body. Musím ale vyzdvihnout Alexovo absolutní nasazení, které zaskočilo nejen jeho protivníky, ale i mě samotného," přiznal Masopust.
Ve dvou disciplínách starších žákyň do 60 kg se představila Lenka Masopustová (14 let). V semifinále kicklightu porazila jasně na body Alexandru Sotonovou z KSR Děčín, ale vítězství bolelo. „Soupeřka byla opravdu velmi rvavá a Lenka hodně úderů nejen rozdala, ale i schytala."

Ve finále nastoupila Masopustová proti Karolíně Hořeňovské z klubu Falcon Vysoké Mýto. „Zápas byl od začátku v naší režii. Ve druhém kole Lenka soupeřku přesně trefeným frontkickem poslala k zemi a ta nebyla schopna pokračovat, takže jsme tuto kategorii vyhráli." V lightcontactu ji tak stejná soupeřka nebyla schopna nastoupit do semifinálového zápasu a Masopustová postoupila přímo do finále, kde se opět utkala se Sotonovou.

„Nebyla to už sice taková mela, ale obě bojovnice výrazně zlepšily svůj pohyb a snažily se bodovat jednoduchými kombinacemi. Nakonec Lenka vyhrála jasně 3:0 na body a zvítězila tak i v této kategorii," dodal Vít Masopust, který nezapomněl ani na další členy úspěšného týmu. „Nedílnou součástí výpravy byli také naši dva rozhodčí Michal Robouský a Stanislav Godla, kterým také patří poděkování."