V kontrolních turnajích nejlepších stolních tenistů Ústeckého kraje obsadili mladí hráči vždy přední místa. Stálicemi, které pravidelně obsazují první místa mezi hráči ve svých kategoriích, jsou Petr Březovský a Josef Hervert, kterým zdatně sekundují Martin Chuchel, Filip Kopecký a Viktor Skokan.

Mezi nominovanými staršími žáky na krajské přebory byli i čtyři hráči z Litoměřic a všichni se vešli do nejlepší osmičky. První místo obsadil Březovský, Chuchel skončil čtvrtý, pátý byl Skokan a osmý Kopecký (poslední jmenovaní jsou stále ještě mladšími žáky, takže jejich umístění je o to cennější).

V této kategorii obsadili ve čtyřhrách litoměřičtí stolní tenisté druhé (Březovský a Chuchel) a třetí místo (Skokan, Mach).

Při kontrolním turnaji nejlepších 24 hráčů v kategorii dorostenců měl litoměřický oddíl také zastoupení. Na základě výsledků, kterých dosáhli v uplynulé sezóně, byli nominováni tři hráči: Březovský, Hervert, Chuchel a jeden náhradník Kopecký (ten se nemohl ze zdravotních důvodů závodů zúčastnit, a tak byl na jeho místo povolán Skokan – oba mladší žáci).

DAŘILO SE MU. Petr Březovský má za sebou velmi úspěšnou sezónu.

I na tomto turnaji se všichni čtyři hráči dostali do nejlepší osmičky. O první místo se utkali Březovský a Hervert a v dramatickém boji byl nakonec úspěšnější Březovský. Skokan obsadil krásné šesté místo a Chuchel uzavíral první osmičku. Finálový boj ve čtyřhře byl zcela v režii hráčů litoměřického TTC, protože se mezi sebou o prvenství utkaly dvojice Březovský a Chuchel a druhý pár tvořili Hervert se Skokanem. Přestože favority byli prvně jmenovaní, tak si vítězství po pětisetové bitvě nakonec odnesli jejich soupeři.

Do kontrolního turnaje v kategorii mladších žáků je vždy nominováno 32 hráčů. Letos má oddíl TTC Litoměřice dva chlapce, Kopeckého a Skokana, kteří se pravidelně umisťují na prvních třech místech. Oba dva obhájili svá postavení na žebříčku a probojovali se mezi mezi nejlepší čtyři hráče. Na prvním místě skončil Skokan, který v napínavé bitvě porazil svého velkého rivala Grubra z Děčína a na třetím místě skončil Kopecký, který si ve čtyřech setech poradil se Stárkem (Děčín). Litoměřičtí chlapci ukázali své schopnosti i ve čtyřhře, v níž podlehli pouze děčínským Grubrovi a Stárkovi.

Shrneme-li si výsledky za uplynulý rok v mládežnických kategoriích, tak svěřenci Vytejčka a Woznickiho získali titul přeborníka kraje ve všech třech kategoriích. V dorostu a starších žácích Petr Březovský a v kategorii mladších žáků Viktor Skokan. Oba dva se také zúčastní mistrovství republiky.