David Vršecký znovu dobyl Čínu. Roudnický závodník nenašel ani v posledních dvou závodech čínského truckového šampionátu přemožitele a stal se potřetí v řadě čínským šampionem. Se stájovým druhem Gong Binem ovládli také Pohár konstruktérů.

„Jsem nadšený. Podařilo se mi zde vyhrát vše, co se dalo, a získat tak potřetí v řadě titul pro mistra Číny, navíc jsme opět vyhráli v týmech,“ radoval se Vršecký.

Novopečený trojnásobný čínský mistr ovládl ve městě Quinhuangdao oba víkendové závody, a prodloužil tak svou vítěznou sérii na úctyhodných 18 závodů.

„První jízdu jsem odjel docela v poklidu, jen Gong Bin se musel prokousávat dopředu ze čtvrtého místa. Nakonec se mu podařilo dostat až za mě, a tak jsme dojeli až do cíle,“ komentoval první závod rodák z Roudnice nad Labem.

„Ve druhé jízdě bylo opět prohozené pořadí, takže to byla trošku divočina. Vyčkávali jsme na správný moment předjetí, aby nedošlo ke kolizi, což se nám podařilo a dojeli opět na prvních dvou pozicích,“ uvedl nejrychlejší trucker planety, který letošní sezonu vítězně absolvoval s novým speciálem Buggyra Zero. „S autem jsem velice spokojený, posunuli jsme se zase o kousek dál. Teď máme před sebou dlouhou pauzu, kdy můžeme auto ještě více vyladit a připravit na další sezonu.“

Vršecký se teď zavře v Roudnici nad Labem do Buggyra Technology Centra, kde bude pracovat nejen na autě pro čínský šampionát, ale také na vývoji nového závodního speciálu na evropské okruhy pro Adama Lacka. A v neposlední řadě bude připravovat kamiony na blížící se Dakar.