Za volant týmových Huracánů se posadili manažer týmu Jiří Mičánek jr. a jezdec Bronislav Formánek, kteří celý program pojali jako show. V sobotu dvojici fandila úřadující Miss Czech Republic Justýna Zedníková, která převzala i roli grid girl na exhibičním startovním roštu.

V neděli pak trojici jízd zakončil Jiří Mičánek přímo na startovní rovině městské trati na krumlovském náměstí divokým driftem a „donuty“. „Bylo to mezi těmi balíky hodně těsné, ale chtěl jsem ještě na závěr víkendu diváky odměnit za to, jak skvělou atmosféru pro celé závody vytvořili," uvedl Mičánek.

Nakonec došlo i na vyhlášení vítězů s poháry a šampaňským, i když jízdy byly exhibiční. „Celý víkend jsme pojali tak, jako kdybychom opravdu závodili. A tohle k tomu patří. Takže bylo předávání i stříkání šampaňským,“ směje se Jiří Mičánek. Třetí místo pak obsadil organizátor závodního víkendu Tomáš Ševčík, který před dvojicí Huracánů uzavíral trať se safety car.

Nový sportovní ředitel a místopředseda SK Roudnice nad Labem Martin Mulač
Adios! Španělská cesta v Roudnici dostala stopku, Mulač byl odvolán

„Tomáš si zaslouží poklonu za skvěle zorganizovaný víkend, který je dnes víc festival než jen motocyklové závody. Občas se této akci mezi lidmi říká moravské Monte Carlo. Je to samozřejmě nadsazené, ale ta atmosféra a skvělá organizace trochu podobné jsou,“ chválí Jiří Mičánek pořadatele závodního víkendu, kteří kromě sportovního programu pro návštěvníky připravili i exhibiční boxerské zápasy a sobotní večerní koncert. „Myslím, že jsme k té atmosféře přispěli my. Nejen jízdami, ale i tím, že jsme auta zaparkovali v depu, lidé si je mohli prohlédnout, potkat se s námi, udělat si fotku, nebo koukat pod ruky mechanikům,“ popisuje Mičánek.

Tým má nyní dva dny na to, aby udělal na závodních Huracánech důkladný servis, ve středu se pak Mičánek Motorsport powered by Buggyra přesune na Nürburgring, kde se jede další podnik Lamborghini Super Trofeo Europe.