V disciplínách kata, kata dvojic, kata týmů a modelových situacích se mezi 305 startujícími dokázali prosadit především starší žáci.

Petr Marschall vybojoval ve velmi kvalitativně obsazené kategorii disciplíny kata titul mistra ČR. Na třetím místě se umístil jeho oddílový kolega Michael Novotný. Oba pak ve dvojici disciplíny kata duo obsadili pozici vicemistrů ČR. Ve finále je dokázali porazit pouze závodníci z Keiko Ryu Kladno.

Celkem se dařilo i Michalcovi a Šubertovi, kteří skončili těsně před branami semifinále. Na MČR z lovosických karatistů startovali také Holub, Procházková, Novotná, Filípková, Schingler, avšak tentokrát dosáhli maximálně na čtvrtá místa.

Díky přispění Marschalla a Novotného se SKR Sport Unionu podařilo v celkovém hodnocení klubů obsadit druhé místo (10–6–9) za pořádajícím Sport Relax Děčín a Č. Lípa.

Další sportovní klání čeká lovosické borce již tuto neděli na Ústeckém regionálním poháru v Ústí nad Labem ve Sportovní hale T Mobile v Doběticích.