Tento tým zastupoval také lovosický Petr Marschall (kadet kata a kumite do 70 kg).

V nabité kategorii zahajoval v kata. Do závodního pole, kde startovali favorité jako Belgičan Devoine, Maďar Mihály, Slovák Jankech nebo Dán Ekkert, se začlenil velmi dobře. V prvním kole porazil 4:1 Forgátse z Maďarska a ve druhém 5:0 Gotze z Dánska. Ve třetím kole se utkal s budoucím vítězem Slovákem Jankechem, kterému podlehl 0:5 a „odjel" do repasáže. V opravných kolech opět zvedl hlavu vítězstvím nad Zaťkem 3:2 a poté mu další výhra 3:2 nad Mihálym (Maďarsko) vynesla zasloužený bronz.

Výsledky: 1. Jankech (SLK), 2. Vik 3. Marschall (oba ČR) a Henriques (Lux)

„Petr bojoval statečně, přestože jeho příprava na kata má časový skluz z důvodu plné přípravy na kumite. Dokázal se v silné mezinárodní konkurenci výrazně prosadit," zhodnotil vystoupení  Marschalla šéftrenér Josef Rajchert.

Paradoxem byl neúspěch lovosického borce právě v kumite. Zde se rozloučil se soutěží prohrou v prvním kole se Slovákem Erdeszem, kdy za stavu 1:1 rozhodli rozhodčí praporky o jeho porážce. Erdesz se však dále neprosadil přes Sargsyana, a tak jejich další postup skončil.

Lovosické karate čeká náročný soutěžní závěr letošního roku. Bude gradovat mistrovstvím ČR Funakoshi v České Lípě, mistrovstvím ČR ČSKe v Českých Budějovicích a Rapid Cupem v Bratislavě. Zajímavý bude také start na Vánočních pohárech, mezinárodní Velké ceně v Mladé Boleslavi a Vánočním poháru talentů pro mladé závodníky do 15 let v Ústí nad Labem.