Jablonec prohrával už v poločase o dvě branky, ve druhé části dokonce 1:4, ale dokázal srovnat. Jenže krátce po vyrovnávací brance na 4:4 se potřetí v utkání trefil litoměřický Chrobák a bylo dobojováno.

GMM Jablonec – Gardenline Litoměřice 4:5 (0:2)Branky: 25. Vaněk, 31. Krejčík, 36. Masařík, 38. Krejčík – 4. Čámský, 12. Chrobák, 29. Chrobák, 30. Čámský, 39. Chrobák.
Gardenline Litoměřice: V. Mikoláš – Chrobák, Volf, Blažek, J. Mikoláš, Náprstek, Čámský, Trnka.

Radobýl nad domácími vedl, ale Dalmach otočil rychle na 3:1. Po dvou slepených gólech však bylo do půle srovnáno.  Na trefu Mencla z 22. minuty pak ještě odpověděl Mühlfait, ovšem poté už přesně mířili jen futsalisté pořádajícího výběru.

Dalmach Turnov – Radobýl Litoměřice 8:4 (3:3)Branky a nahrávky: 11. Krejčík (Pekař, Kratochvíl), 14. Krejčík, 14. Kratochvíl (Pekař), 23. Mencl, 27. Hurt (Krejčík), 30. Hurt (Kratochvíl), 33. Hurt, 35. Kroupa – 8. Hanzl, 18. Kocman, 18. Hanzl, 23. Mühlfait (Hanzl, Kocman).
CF Radobýl Litoměřice: Krůta –  Horvát, Mühlfait, Rasocha, Hanzl, Kocman.

Nejlepší střelci: 36 – Krok (Combix Ústí), 34 – Pešír (Gardenline Litoměřice), 27 – Vnuk, 22 – Štrajt (oba Indoss Plzeň), 21 – Chrobák (Gardenline Litoměřice), Kaňkovský (Démoni Česká Lípa), Krejčík (GMM Jablonec), 18 – Kubelka (Démoni Č. Lípa), 17 – Filinger (Indoss Plzeň), Potočný (Radobýl Litoměřice), Radouch (Ex-Color Písek), 16 – Tichý (Gardenline Litoměřice).

12.    F.A.Zole Č.Lípa      3    3    13    64:114    12

Ludis Team – Jizeran Doubrava – Turnov 17:1 (7:0)Branky: Baran 5, O. Hudik 3, Prágl 2, Hurt 2, Hrdý 2, Orem 2, Rainer – Pálka.

Na nejvyšší výhru v sezóně „zadělali" domácí už v prvním poločase. Pěti brankami se blýskl Jiří Baran.

Nejlepší střelci: 44 – Krejčí (ISŠ Příbram), 40 – Zákoucký (Legie Příbram), 39 – Kopta (FC Betis Kadaň), 35 – Hink (PK Třebusice), Kvapil (Čechie Slaný), 26 – Baran (Ludis Team), Růžička (Brandýsek), Stolár (Čechie Slaný).