„Věřím, že pokud se dostaneme do podobného laufu, jakým jsme se prezentovali v minulém kole proti Dukle, zůstanou dva body v Lovosicích,“ nechal se slyšet Jan Landa, který se v prvním kole loučil s hráčskou kariérou a přesedlal na pozici asistenta trenéra.

Jičín si to namašíruje pod Lovoš posilněný vítězstvím nad mistrovskou Karvinou. „Jičín ukázal již v minulé sezoně, že je třeba s ním opět počítat, a jenom to potvrdil výhrou v prvním kole v domácím prostředí nad silnou Karvinou. Jádro týmu zůstalo stejné, vzadu se mohou opřít o zkušenou brankářskou dvojici a šéfa obrany Martina Bareše. V útoku se bude Jičín spoléhat na výkon Ondry Šulce. Velice dobře a rychle zapracovali nové posily do týmu. Nicméně my hrajeme doma, kde bychom neradi ztráceli body,“ řekl Landa.

„Dvoubodový zisk nad úřadujícím mistrem by měl hráče zdravě motivovat i do nesmírně těžkého zápasu v Lovosicích. Pevně věříme, že budeme domácím vyrovnaným soupeřem a utkání přinese dramatickou podívanou,“ předeslal trenér Jičína Aleš Babák.