„Na konci prázdnin budeme mít za sebou dvě letní soustředění a to jak mládeže, tak dorostu, juniorů a dospělých,“ uvádí šéftrenér Shotokanu Josef Rajchert a dodává: „V měsíci září se se startem školního roku naplno rozjede i druhá přípravná fáze na soutěžní sezonu.

Chtěli bychom nasadit do vyšší soutěže naše mladé závodníky, kteří se osvědčili na úrovni regionálních soutěží a myslím si, že nastal čas je posílat na Národní poháry ČR. Naším letošním cílem je získat nominace na prosincové MČR mládeže. Rýsuje se nám řada talentů, se kterými lze cíleně pracovat.

V září budeme celou mládežnickou základnu dělit do dvou výkonnostních skupin. Dalším úkolem, který před námi stojí, je navazující výuka skupiny pokročilých závodníků, kteří se závěrem loňské sezony vyprofilovali z řad nováčků.“

Souběžně se startem tréninkových skupin pokročilých otevírá Shotokan Klub Rajchert Sport Union opět oblíbenou přípravku dětí předškolního věku a nábor žactva na ZŠ v Sadech pionýrů. Informace o těchto aktivitách můžete sledovat na stránkách www.karate-rajchert.cz.