Utkání pro hostující tým nezačalo vůbec dobře, první gól vstřelili Lovosičtí až v páté minutě za stavu 3:0. Po této brance se hráči uklidnili a začali předvádět velmi kvalitní obranu i útok. Po 20. minutě si vypracovali dvoubrankové vedení, o které v poslední minutě poločasu chybami v rozehrávce přišli. Ve druhé půli hosté vyprodukovali mnoho technických chyb, což je pravděpodobně připravilo o lepší výsledek. Do konce utkání se oba soupeři přetahovali o branku, nakonec si body rozdělili.

Utkání se vydařilo lovosickým brankářům, zejména Kuba Karfík potvrdil kvalitní formu. Střelecky se dařilo Petru Timkovi, který zaznamenal 8 branek.

Výsledky: Vršovice – Plzeň 20:24, K. Hora – Ml. Boleslav 18:31, Liberec – Chodov 31:21, Louny – Lovosice 29:29.

Louny – Lovosice 29:29

Sedmimetrové hody 2/1:1/1, vyloučení 2:2, poločas 16:16, r. Zelenka, Nezbeda.
Lovosice: Rokoš, Karfík – Timko 8, Dlouhý 5, Pavlas 4, Mikš 4, Nezbeda 4, Kapr 3, Hrdlička 1/1, Borovský, Šimůnek, Lisa, Grosse.