Kvůli problémům s časomírou se začátek zpozdil a oba týmy se nemohly dlouho rozjet. Diváci viděli spoustu ztracených míčů, přesto se hosté dostali po první části do vedení. Začátek druhé části jim však nevyšel. I když měli domácí chvilkový střelecký výpadek, přesto si bodově polepšili a v poločase vedli Lovosičtí už pouze o dva body.

Teplice se pak zlepšily v útoku a před poslední čtvrtinou měly k dobru dva body. Domácí si udržovali mírné vedení. Po sedmé minutě si hosté dovolili ten luxus, že domácí stříleli šest šestek v řadě za faul, technickou a diskvalifikační chybu, a rázem vedli o osm bodů. Na hosty by si už v tu chvíli nikdo nevsadil ani cent, do konce utkání totiž chyběly jen dvě minuty.

Tepličtí si však zápas prohráli sami. Zbytečně faulovali a hosté začali jejich náskok snižovat. Záleželo na pevných nervech, neboť se rozhodovalo právě při střelbě šestek. Tímto způsobem se dostali hosté dvacet vteřin před koncem opět do jednobodového vedení. Při následném útoku byl faulován domácí hráč a ten své šestky proměnil, takže vedly opět Teplice. Lovosičtí si domluvili akci, která jim dokonale vyšla, takže šest desetin vteřiny před koncem otočili výsledek.

U hostů se střelecky prosadil pod košem Pavel Žižka, do střelecké listiny se zapsali všichni hráči Lovosic. Rozhodujícím faktorem výhry byl kolektivní výkon hlavně ve druhé půli.

Teplice - Lovosice 81:82 (35:37). Body a sestava Lovosic: Havlovec 13, Beránek 20, Pova 7, J. Puchar st. 3, J. Puchar ml. 2, Žižka 29, Zůna 3, Malý 5.

1. BK Chomutov B 5 5 0 410:345 10

2. ASK-BK Lovosice 6 3 3 486:445 9

3. BC Most 5 3 2 421:370 8

4. BK Litvínov 6 2 4 452:487 8

5. BK Teplice C 6 1 5 439:561 7