Systém každý s každým byl spravedlivý pro všechny, ale hrát pět utkání ve dvou dnech bylo na hráče a hráčky náročné. Lovosice přijížděly na turnaj hlavně na zkušenou posílené o tři hráče Liberce. Hned první utkání s Havlíčkovým Brodem bylo napínavé až do závěrečné sirény, šťastnějším týmem byly Lovosice. Ještě před poslední částí vedl Havlíčkův Brod o dva body, ale pak zafungovala spolupráce Pešíka s Pucharem a výsledek Lovochemie otočila.

Utkání proti Českým Budějovicím se od začátku nevyvíjelo pro Lovosice dobře, stále dotahovaly náskok. U celku z regionu začala převažovat individuální hra nad kolektivní, což vyhovovalo soupeři, který lehce získával míče a proměňoval je ve snadné koše. Poslední utkání prvního hracího dne sehrála Lovochemie proti Josefovu. Hned úvodní část rozhodla o vítězi. Škoda, že Lovosičtí ulehčili soupeři výhru svým přístupem, kdy obrana skoro vůbec neexistovala.

V prvním utkání druhého dne nastoupila Lovochemie, jak se nakonec ukázalo, proti nejlepšímu týmu mistrovství. Škoda, že hráčky a hráči Lovosic ulehčili svým bezbarvým přístupem Josefovu lehké vítězství. Bez kolektivního výkonu se hrát na takto vrcholném turnaji nedá.

Ještě v posledním utkání s Brnem se mohla Lovochemie porvat o konečné čtvrté místo. Bojovnost určitě tentokráte Lovosicím nechyběla, ale chyby v obraně a hlavně špatný útok Brňané využívali k rychlým protiútokům, které proměňovali. Snad jedině třetí čtvrtina byla vyrovnaná.

I přesto, že výsledkově to pro Lovosice nedopadlo nejlépe, byla to pro trenéry, hráče i hráčky velká herní i životní zkušenost. Sami se přesvědčili, v kterých dovednostech se mají zlepšovat a kde je tlačí basketbalová bota.

Výsledky: Lovosice – H. Brod 55:53 (Pešík 32, Puchar 8, Knotková 6, Žák 3, Hadašová, Kuchařová a Bobek po 2 – nejlepší hráč Lovosic Pešík), Č. Budějovice 30:58 (Pešík 10, Žák, Puchar, Knotková a Brandýská po 4, Bobek a Hadašová 2 – Hadašová), Josefov 24:58 (Puchar 8, Králová 4, Žák a Pešík 3, Hadašová, Štecha, Knotková po 2 – Knotková), Příbor 10:98 (Bobek 7, Žák 3 – Bobek), SAM BŠM Brno 16:55 (Pešík 8, Puchar, Králová, Piegelbauerová a Brandýská po 2 – Králová).
Pořadí: 1. BK Příbor, 2. Sokol Josefov, 3. BŠM Brno, 4. BSK České Budějovice, 5. BK Lovosice, 6. SK Jiskra Havlíčkův Brod.

Jiří Puchar