Právě oni, lídři extraligy, se postarali o jedno z největších překvapení 18. kola nejvyšší soutěže. Po fantastické sérii výher totiž nedokázali porazit poslední Kopřivnici a na její palubovce pouze remizovali 31:31.

Lovosice vedly už 17:10, jejich tahoun Jiří Motl nasázel šestnáct(!) gólů, ani to však na vítězství nestačilo.

„Dneska jsme se o body připravili vlastní nekoncentrovaností sami. V druhém poločase jsme polevili v obraně, dělali chyby,“ řekl lovosický trenér Vojtěch Srba.

Kopřivnice - Lovosice 31:31

Nejvíce branek: Kolmajer 9/5, Veřmiřovský 6, Kichner 5 - Motl 16/2, Havlát 6/1, Berka, Brabec a Krahulík shodně po 2. Rozhodčí: Hanák, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/5 - 5/3. Vyloučení: 7:3. ČK: Rachač (KH Kopřivnice). Poločas: 12:17. Diváci: 200.