Zasněžená umělá tráva na Střekově a mráz nevěstily pro fotbalové utkání nic dobrého. Ale chyba lávky! Hráči Libochovic hýřili pohybem, přesné přihrávky nacházely své adresáty a domácí hráči nevěděli kam dřív skočit.

První branku si Ravel vstřelil sám po zmatcích v obraně a tlaku hostujících hráčů. Fotbalový koncert předváděli především technikou disponující Menhart a Rohlíček, který byl nejlepším hráčem na hřišti, což dokázal sólem přes polovinu hrací plochy a chladnokrevným zakončením. Třetí gól dal nadějný Urban a až poté se k míči dostali i domácí. Jejich branka z přímého kopu určila poločasový výsledek 1:3.

Druhá půlka opět nabídla velkou převahu Libochovic a čtyři góly v síti náhradního gólmana Ravelu. Krásné branky po vyšachování celé obrany zaznamenali Oliva, Rohlíček a dvakrát Hemerka. Obzvláště druhý gól patičkou demonstroval radost ze hry a zasloužené vítězství nejen v tomto utkání, ale v celé skupině A. Až v úplném závěru zmírnili domácí porážku gólem z penalty.

Skvělý výkon FK Libochovice (7:2) je příslibem do finále, které se hraje na Střekově tuto sobotu od 15 hodin, kdy je čeká tým Žitenic.

David Vačilja