Stejný osud postihl během celého roku, v němž multizávodní seriál probíhá, dalších šest akcí ze 17 celkových. Zrušené byly také Výběh na Milešovku, Po stopách Praotce Čecha, 9 999 m, Velká cena Lafarge, MTB Tour a Lovečkovický kros.

Druhý skončil v celkovém pořadí seriálu, a tím pádem druhý nejlepší mezi muži bez rozdílu věku, Petr Čuchal z MMB Třebenice, třetí Petr Cmunt (Bitters Superior Cyklolive team).

Seriálu se letos zúčastnilo celkem 178 závodnic a závodníků, za vítězství v každém závodě se udělovalo 30 bodů, sestupně po jednom bodu pak bylo bodováno zbylých 29 pozic do 30. místa.

Celkové pořadí žen bez rozdílu věku vzešlo nikoliv z absolutního pořadí, ale z finálního pořadí žen, kde nejlepší závodnice v každém podniku inkasovala 10 bodů, druhá nejlepší 9 atd.

Titul Královny obhájila Vendulka Ryšavá (AC Česká Lípa), která skončila v absolutním pořadí sedmnáctá. Druhou nejlepší ženou byla Lenka Nekvasilová (MMB Třebenice), celkově 99., třetí pak Petra Hendrychová z Litoměřic, celkově na 34. příčce. V absolutním pořadí byla druhou nejlepší ženou Štěpánka Bisová z Bitters Superior Cyklolive team.

"Bohužel se letos neuskuteční ani tradiční finální pohodový galavečer s oficiálním vyhlášením výsledků. Patrně pozveme jen oceněné a předáme poháry pouze komorně v nejužším kruhu," vyhlásili organizátoři vzhledem k situaci, která momentálně trápí celý svět. "Děkujeme vám všem letos za účast v některém z podniků a věříme, že nám zachováte přízeň i v roce 2021. Snad to bude již lepší než letos."

Pokud to situace dovolí, prvním závodem příštího ročníku bude opět na přelomu ledna a února Běh Opárenským údolím.