V kategorii r. 2005 2006 do 23 kg narazila Barbora Matzkeová v prvním kole naneštěstí na pozdějšího medailistu, který ji poslal do opravných bojů. Tam sice v prvním zápase uspěla, ale další soupeř byl nad její síly, takže obsadila konečné sedmé místo. V další kategorii do 29 kg měl Litokan dva zástupce Rozálii Rybovou a Vítězslava Richtra. Oba v prvním kole podlehli Richtr pozdějšímu suverénnímu vítězi a Rybová bronzové medailistce. Litoměřického judistu prohra rozhodila natolik, že prohrál i první zápas v opravných bojích a skončil devátý. Jeho oddílová kolegyně se přes opravné boje dostala až k zápasu o třetí místo, kde ale neuspěla a skončila pátá.

V další váze této věkové kategorie (do 36 kg) zastupovali litoměřický klub Patrik Procházka a stále ještě nováček Tomáš Slezák, u kterého se v bojích projevila menší zápasová zkušenost. I tak ale pěkné čtvrté místo v kraji je příslibem pro příští sezony. Ostřílenější Procházka si vedl o něco lépe a vybojoval bronzovou medaili. Jan Kopřiva ve váze do 32,5 kg sice první utkání prohrál, ale v dalších zápasech už byl bezchybný a po zásluze se mu na konci turnaje houpala na krku vynikající a nečekaná stříbrná medaile. Zřejmě se projevily i týdny strávené v posilovně.

Posledním borcem v této věkové kategorii (r. 2005 2006) měl být ve váze do 46 kg Matyáš Vaňhát. Nenašel však soupeře a proto po dohodě startoval ve věkové kategorii 2003 2004 (do 54 kg). Se staršími i těžšími soupeři se pral srdnatě, za což byl na konci po zásluze oceněn stříbrnou medailí.

Mezi staršími mláďaty (r. 2003 2004) reprezentovali Litokan dva zástupci, když další favorité v tu dobu zápasili na turnaji v Holandsku. Ve váze do 36 kg se mezi dalšími 13-ti účastníky objevil Jakub Löwy, který se postupně a bez zaváhání prokousával postupovým pavoukem až k finálovému boji.

V něm však smolně zakopl a získal tak nečekanou, ale vynikající stříbrnou medaili. V kategorii do 32 kg Jiří Učík v postupovém pavouku ani jednou nezaváhal a překrásnými hody si po právu vybojoval zlatou medaili a titul krajského přeborníka.