Sport Unionu SKR se v seriálu tří kol postupových regionálních soutěží a krajském přeboru podařilo mezi kluby vystoupat na první příčku v hodnocení zlatých, stříbrných a bronzových medailí.

„Poslední soutěž sezony, kterou jsme připravili ve sportovní hale T Mobile na ISŠ v Ústí nad Labem, potvrdila, že naše ambice porazit ostatní kluby, byly oprávněné," pyšnil se oprávněně Rajchert. O toto vítězství se zasloužili i lovosičtí závodníci. Se zlatými medailemi: Michal Vlček v kata, Petr Marschall v kata juniorů Laura Magdalena Husáková v kumite, Ondřej Hrdlička v kumite, Kateřina Procházková v kumite a Petr Marschall v kumite.

Mezi mladšími žáky se výkonem zaskvěl především Michal Vlček, který svými sestavami vybojoval zlato mezi 21 účastníky kategorie. Se třemi medailemi se nejúspěšnějším závodníkem turnaje stal Petr Marschall, který je schopen bodovat v kata i kumite. Tentokráte se stal přeborníkem v kata juniorů a kumite juniorů do 76 kg.

Mezi muži v kata jej ve finále porazil jen Branda (KK Ústí n. L). Medailově se dvakrát úspěšně prezentovala také Husáková a to po prvním  místě v kumite nad 35 kg ještě  třetím místem v kata.

Mezi další úspěšné lovosické závodníky se s jednou medailí zařadili: Kateřina Šoralová (3. v kata), Ondřej Starý (3. v kata) a Miloš Holub (2. v kumite).

„Škoda, že Procházková měla pouze jednu slabou soupeřku, a tak její zlato nemá plnohodnotnou cenu, jak bychom si představovali. Stejně tak měl jen jednoho soupeře v kategorii kumite juniorů nad 76 kg Miloš Holub. Hodnotím naopak velmi dobře výkon Martina Pracny, který mezi mladšími žáky v 21 členném poli vybojoval páté místo. Pěkné sedmé místo obsadil i Pavel Šoral mezi sedmnácti mladšími žáky v kata," uzavřel hodnocení Rajchert.