Killers rozehráli sérii výtečně

Litoměřice – Starší dorostenci SHC Killers Litoměřice vedou po dvou domácích zápasech čtvrtfinále play off nad TJ Kovo Praha 2:0. Vítězství ve víkendových duelech se však nerodila snadno.

14.4.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

V sobotu zápas začal vinou rozhodčích téměř o hodinu později a nepřálo mu ani počasí. Za vydatného deště Killers čtyřikrát vedli, jenže vždy pouze o jediný gól a zdatný soupeř pokaždé dokázal vyrovnat. V normální hrací době skončil zápas 4:4 a o vítězi nerozhodlo ani desetiminutové prodloužení.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Po sérii pěti nájezdů byl nerozhodný výsledek potvrzen, když se na každé straně prosadil pouze jeden střelec. Při nájezdech na náhlou smrt se vystřídalo ještě dalších pět dvojic a o šťastném vítězství Litoměřic rozhodl Smetana.

Druhé utkání se hrálo o den později a začátek vyšel lépe týmu Kova. Hosté se ujali vedení, ale Killers otočili na 2:1. Pražané srovnali, ale domácí znovu o branku odskočili.

Když už se dvě minuty před koncem normální hrací doby zdálo, že to nebude takové drama, dovolili Litoměřičtí soupeři opět vyrovnat, takže následovalo desetiminutové prodloužení. V něm byli od začátku lepší Killers a Pražany vůbec nepustili k ohrožení domácí svatyně. Litoměřičtí tak vytěžili z tlaku rozhodující branku, kterou vstřelil Cerman.

Po výsledcích 5:4 SN a 4:3 PP tak vedou litoměřičtí hokejbalisté ve čtvrtfinálové sérii 2:0 a v sobotu chtějí udělat v Praze rozhodující krok k postupu do semifinále. Případný pátý zápas by se hrál 24. dubna v Litoměřicích.

14.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Markéta Macháčková po proměně.
5

Proměna s Deníkem vrátila Markétě sebevědomí

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Litoměřice - Namaluj svoji učitelku nebo učitele – takové bylo zadání stejnojmenné soutěže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, ve které Litoměřice obsadily hned dvě z předních příček.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj – Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) varují před mrazem, který může poškodit vodoměry i vodovodní přípojky.

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.