V sobotu zápas začal vinou rozhodčích téměř o hodinu později a nepřálo mu ani počasí. Za vydatného deště Killers čtyřikrát vedli, jenže vždy pouze o jediný gól a zdatný soupeř pokaždé dokázal vyrovnat. V normální hrací době skončil zápas 4:4 a o vítězi nerozhodlo ani desetiminutové prodloužení.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Po sérii pěti nájezdů byl nerozhodný výsledek potvrzen, když se na každé straně prosadil pouze jeden střelec. Při nájezdech na náhlou smrt se vystřídalo ještě dalších pět dvojic a o šťastném vítězství Litoměřic rozhodl Smetana.

Druhé utkání se hrálo o den později a začátek vyšel lépe týmu Kova. Hosté se ujali vedení, ale Killers otočili na 2:1. Pražané srovnali, ale domácí znovu o branku odskočili.

Když už se dvě minuty před koncem normální hrací doby zdálo, že to nebude takové drama, dovolili Litoměřičtí soupeři opět vyrovnat, takže následovalo desetiminutové prodloužení. V něm byli od začátku lepší Killers a Pražany vůbec nepustili k ohrožení domácí svatyně. Litoměřičtí tak vytěžili z tlaku rozhodující branku, kterou vstřelil Cerman.

Po výsledcích 5:4 SN a 4:3 PP tak vedou litoměřičtí hokejbalisté ve čtvrtfinálové sérii 2:0 a v sobotu chtějí udělat v Praze rozhodující krok k postupu do semifinále. Případný pátý zápas by se hrál 24. dubna v Litoměřicích.