V sobotu neměli Killers pouze v devíti hráčích šanci proti téměř čtyřem formacím dobře hrajících Ďáblů. Litoměřice sice do poloviny zápasu, kdy byl stav 2:1, vzdorovaly, ale pak se projevila únava a hrstka zabijáků nestačila na ďábelské tempo Pražanů.

Nedělní zápas nebyl tak jednoznačný a výsledek neodpovídá obrazu hry litoměřického týmu. Ďáblové se v první části ujali vedení 1:0, ale na začátku druhého dějství Killers vyrovnali. Jenže Pražané si vedení ještě v této periodě vzali zpět a do poslední části se šlo za stavu 2:1. V závěrečné patnáctiminutovce udělali Litoměřičtí chybu a bylo z toho dvoubrankové vedení domácích.

Hosté si po inkasování třetího gólu vytvářeli šance, ale nemohli se trefit do pražské svatyně. Z tlaku si alespoň vykoledovali tři minuty před koncem přesilovku, kterou ještě po odvolání gólmana podpořil šestý hráč. Jenže domácí se zmocnili míčku a trefili prázdnou litoměřickou branku. V závěru nekoncentrovaní a odevzdaní Killers inkasovali ještě jednou.

V sobotu se hraje v litoměřické Killers aréně třetí utkání finálové série ve 14 hodin a hráči TJ Slavoj/Killers Litoměřice si budou chtít na domácí půdě vynutit nedělní čtvrté utkání, které se v případě úspěchu bude hrát ve stejný čas jako v sobotu.

Finále play off

Výsledky: Ďáblové Praha - Killers Litoměřice 9:1 (1:1, 4:0, 4:0), Ďáblové – Killers 5:1 (1:0, 1:1, 3:0). Stav série: 2:0.