V disciplínách kata i kumite si to leckdy začínající závodníci rozdali na svých prvních závodech. V kata žáků do 8 let kraloval ústecký David Bázler. Ve finále porazil klubového kolegu Petra Podrábského a bronz si odnesl Vojtěch Rajchert. Žáci i žákyně byli rozděleni do věkových i výkonnostních skupin, a tak měli šanci na medaile všichni malí závodníci.

Zlaté medaile pořadatelského týmu Shotokan Klub Rajchert Sport Union, středisek Ústí nad Labem a Lovosice: David Bázler (kata), Karel Schingler (kumite). Stříbrné medaile: Podrábský, Víšek, Kubín (kata), Michalec (kumite). Bronz: Rajchert, Tonár, Le Duth, Poslední, Prosová, Mašek, Johanovský, Schingler, Orekhov (kata) a Neumann a Orekhov (kumite).

Ředitel soutěže Josef Rajchert zastoupil omluveného garanta soutěže (starostu Lovosic Jana Kulhánka) a dekoroval zvláštními poháry závodníky v kata: Petra Podrábského (SKR Sport Únion Ústí) a Barboru Znamenáčkovou (Sport Relax Č. Lípa), v kumite Tomáše Haneka (Kamura ryu Ústí) a dále předal největší pohár Karlu Schinglerovi z pořádajícího SKR Sport Union, který se stal nejvšestrannějším závodníkem. Získal v Lovosicích medaile v kata i v kumite.

Ziskem dvaceti medailí se stal SKR Sport Únion středisek Ústí n. L. a Lovosice nejúspěšnějším týmem turnaje a nechal za sebou druhý celek Sport Relax Děčín a Česká Lípa (12) a třetí kluby SKM Bílina a Kamura ryu Ústí n. L. (shodně 11 medailí).