KAM ZA SPORTEM:
FOTBAL:
Divize B: Štětí – Aritma Praha (sobota 10.15)
Krajský přebor: Litoměřicko – Oldřichov (sobota 15.30)
I. A třída: Liběšice – Spořice (sobota 13.30), Roudnice – Černovice (neděle 14.00)
I. B třída: Pokratice-Litoměřice – Křešice (sobota 10.30), Bohušovice n. O. – Union Děčín (sobota 12.00), České Kopisty – Bezděkov (neděle 15.30)
Okresní přebor: Budyně n. O. – Černiv, Libochovice – Rovné, Brňany – Dobříň, Dušníky – Lovosice B, Úštěk – Libotenice, Žitenice – Litoměřicko B, Malé Žernoseky – Lukavec (sobota 15.30)
III. třída, skupina A: Sulejovice – Milešov, Křešice B – Čížkovice, Křesín – Ploskovice, Radovesice – Liběšice B, Třebívlice – Vchynice (sobota 15.30), Úpohlavy – Velemín, Travčice – Velké Žernoseky (neděle 15.30)
III. třída, skupina B: Židovice – Štětí B (sobota 10.15), Bechlín – Hoštka, Bříza – Kleneč, Vědomice – Polepy, Račice – Rovné B (sobota 15.30), Býčkovice – Lounky Chodouny, Straškov-Vodochody – Mšené Lázně (neděle 15.30)
IV. třída, skupina A: Prackovice – Podsedice (sobota 12.30), Podbradec – Medvědice (sobota 15.30), Úštěk B – Třebenice, Zahořany – Budyně n. O. B, Libínky – Libochovany (neděle 15.30)
IV. třída, skupina B: Střížovice – Roudnice n. L. B, Předonín – Bechlín B (sobota 12.30), Kostomlaty – Račiněves, Dušníky B – Podlusky, Přestavlky – Vrbice-Vetlá (neděle 15.30)
BASKETBAL:
I. liga: Slavoj Litoměřice – Sokol Pražský (sobota 19.00)
2. liga: Litoměřice B – Klatovy (sobota 17.00), Litoměřice B – Domažlice (neděle 10.00)
Oblastní přebor žen: Lovosice – Slavoj Litoměřice (pátek 19.30)
HOKEJ, KRAJSKÝ PŘEBOR:
Roudnice – Lovosice (sobota 17.00)
HOKEJBAL, 2. LIGA:
Killers Litoměřice – Panthers Kadaň (neděle 14.00)
HÁZENÁ, 2. LIGA:
Lovosice B – Dukla B (neděle 15.00)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
ČFL: Velvary – Brozany (sobota 15.30)
Krajský přebor: Krupka – Lovosice (sobota 15.30)
BASKETBAL:
2. liga žen: DBAK – Slovan Litoměřice (neděle 10.00)
HOKEJ, I. LIGA:
Vsetín – Stadion Litoměřice (sobota 17.30)
HOKEJBAL, I. OHBL:
Žízeň Trnovany – Killers Litoměřice B (sobota 11.00, Krupka)
HÁZENÁ, EXTRALIGA:
Hranice – Lovosice (sobota 14.00)