V Klatovech nezačal Slavoj dobře. Po první čtvrtině prohrával rozdílem jednoho bodu. Ovšem přesvědčivý výkon litoměřických juniorů ve druhé čtvrtině znamenal obrat v utkání. Slavoj toto období vyhrál rozdílem dvaceti bodů a povolil domácím jen čtyři proměněné pokusy z pole. V páté minutě třetí čtvrtiny snížili domácí na rozdíl deseti bodů, ale víc nedokázali. Jedenáctibodová šňůra litoměřických juniorů na přelomu třetího a čtvrtého období znamenala poklidné dohrání utkání.

V Domažlicích se začínalo netradičně již v 8.30, jelikož poté v hale probíhal florbalový turnaj. Brzký čas litoměřickým juniorům příliš nevadil a potvrdili postavení v tabulce. Základní sestava Slavoje ve složení Hanzlík, Zbroj, Frgál, Němec a Břešťan udávala od první minuty tempo hry. Každou čtvrtinu vyhrál Slavoj minimálně desetibodovým rozdílem. Již čtvrtou ,,stovku,, v sezoně (podruhé proti Domažlicím) pokořili hosté díky Vojtovi Frgálovi pět minut před koncem.

BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 60:80 (26:45). Body: Frgál 16 (2x3), Břešťan 14, Němec 13 (1x3), Bureš 11, Šalanský 11 (2x3), Zbroj 9 (1x3), Hanzlík 6 (2x3), Kolibár, Čuřík.

Jiskra Domažlice - Slavoj Litoměřice 50:110 (29:52). Body: Zbroj 35 (4x3), Frgál 24 (4x3), Břešťan 24, Hanzlík 14 (2x3), Bureš 7, Němec 2, Čuřík 2, Šalanský 2, Kolibár.

12. Domažlice 16 0 16 925:1308 16

Výsledky: Děčín Nymburk B 80:45, Klatovy Litoměřice 60:80, Domažlice Žižkov 63:65, K. Vary J. Hradec 69:57, Kladno Tábor 70:69, Most Nymburk B 93:41, Domažlice Litoměřice 50:110, Klatovy Žižkov 59:75, Kladno J. Hradec 77:40, K. Vary Tábor 66:62.