V prvním utkání čekal na judisty z Litoměřic nelehký soupeř, navíc podporovaný domácím prostředím, tým USK Praha. Vyhecovaní Pražané chtěli vrátit Litoměřickým porážku z prvního kola, což se jim také povedlo.

Borci Sport Juda Litoměřice se museli rychle oklepat z prohry a připravit se na další zápas s Plzní. V tomto utkání už Litoměřičtí judisté nezaváhali a radovali se z první výhry.

Vlna vyhraných soubojů přinesla další úspěchy. Teplice a Týn nad Vltavou porazili bez větších problémů. V posledním utkání Sport Judo změřilo síly s týmem z Jablonce, který v prvním kole ligy ani jednou neprohrál.

Litoměřičtí předvedli stoprocentní výkon a dokázali Jablonec výrazným rozdílem porazit.

V druhém kole dorostenecké ligy borci Sport Juda Litoměřice skončili na druhém místě. Po sečtení bodů z obou kol postupuje z prvního místa USK Praha s 16 body, druzí jsou judisté Sport Juda Litoměřice se stejným počtem 16 bodů, ale s horším skóre. Třetí postupovou příčku obsadilo družstvo JK Jablonce nad Nisou.

Nejvíce vyhraných zápasů nasbíral zkušený David Vodička, který bojoval ve váze do 60 kg. Ani jednu porážku si nepřipsal Vítek Šobr ve své váhové kategorii do 66 kg. Za litoměřické družstvo také bodovali a výrazně se podíleli na postupu: Daniel Štrop, Miroslav Lorenc, Jan Franek, Jan Müller, Jakub Hanek, Alex Šparuk, Ondřej Andráš a Vojtěch Křiž.

Výsledky SJ Litoměřice: USK Praha 1:5, JC Plzeň 5:3, SKJ Teplice 5:3, SKJ Týn nad Vltavou 5:3, JK Jablonec nad Nisou 6:2.

David Lorenc