Mezi koťaty (ročník 2007 a ml.) byli třetí Maruška Suková a Vojta Špáta. Adélka Procházková skončila sedmá a Bára Jenešová vyhrála.
Ve věkové kategorii mláďat (r. 2005 – 2006) do 30 kg Jan Kopřiva nestačil jen na jednoho soupeře a obsadil druhé místo. Ve váze do 23 kg doplatila Bára Matzkeová na těžký los, který ji přisoudil hned v prvním kole pozdějšího vítěze. Dostala se tak do opravek, kde první zápas vyhrála, ale další soupeř byl již nad její síly a obsadila tak pátou příčku. Lépe si vedla Rozálie Rybová ve váze do 25 kg, která postoupila za své skupiny, ale v boji o finále smolně podlehla pozdější vítězce z Ústí, takže získala pro klub další body a pro sebe bronz.

Další dva litoměřičtí zástupci, Tomáš Slezák a František Valašík se potkali v jedné tabulce ve váze nad 34 kg. Valašík po statečných bojích obsadil třetí místo. O něco lépe se dařilo Slezákovi, pro kterého to byl vůbec první turnaj v kariéře. A tak první místo a zlatá medaile byly překvapením nejen pro něho.

Na úspěchy mladších kolegů navázali ostřílenější závodníci v kategorii mláďat (r. 2003 – 2004). Ve váze do 34 kg se ve startovní listině objevili Jakub Löwy a Šimon Fröhlich. Oba postoupili ze svých skupin, ale boj o finále je svedl proti sobě. Více se dařilo Fröhlichovi, a tak na Lövyho zbyla bronzová medaile. Druhý borec Litokanu cestu za zlatem nedotáhl do úspěšného konce a ve finálovém boji, i když měl celou dobu převahu, v závěru díky malé nepozornosti  podlehl.

Ve váze do 30 kg si vedl Jirka Učík skvěle. Pavoukem se  prokousal až na první příčku.

V kategorii mladších žáků obsadil Michael Beran ve váze do 30 kg druhé místo. V další váhové kategorii do 46 kg zastupovali Litokan Daniel Pařízek a Lukáš Foltýn. Utkali se v boji o finále, kde uspěl Pařízek. Ten následně prohrál ve finále, takže získal stříbro, Foltýn bral bronz.
V kategorii mladších žákyň  zastupovaly Litokan Ema Fröhlichová (do 40 kg) a Ria Richtrová (do 36 kg). Fröhlichová s přehledem své soupeřky porážela a dostala se až k závěrečnému zápasu, který se svoji zkušenější soupeřkou prohrála. Získala tak další stříbrnou. Richtrová byla o něco úspěšnější a všechny své souboje s přehledem vyhrála. Konečná zlatá medaile byla tak zaslouženým oceněním její snahy.
Ria Richtrová společně s Jirkou Učíkem byli svým způsobem boje nejlepšími litoměřickými závodníky.

Litokan Litoměřice byl vyhlášen celkovým vítězem turnaje s tříbodovým náskokem před domácími a stal se tak prvním držitelem překrásného poháru, věnovaného starostkou města Česká Lípa.

Michal Beran