Junioři zamířili do České Lípy, kde usilovali o vylepšení své pozice v tabulce v duelech s 1. FbC Děčín a FbC 98 Chomutov. Ani jeden ze zápasů však lovosickým mladíkům nevyšel podle představ. Nejprve podcenili prořídlou sestavu Děčína, nedokázali se dostat do zápasu a prohráli 4:7. To FbC 98 Chomutov, ještě v minulé sezóně účastník juniorské extraligy, dorazil v plné síle a hráči ASK to pocítili naplno již v polovině duelu, kdy prohrávali 0:9. A i když lovosický Šalanský kontroval čtyřmi góly, nestačilo to na lepší výsledek než na konečných 4:20. Místo pronásledování soupeřů v tabulce se tak junioři musí soustředit na hájení osmé příčky I. ligy před dotírající Kadaní.

Lovosické ženy vyrazily také na sever, ale podstatně dále – v hale ve Smržovce vybojovaly pro ASK jediný víkendový bod. Nejprve byl sice nad jejich síly tým FbC SP Plast Česká Lípa, který zvítězil jednoznačně 9:1.

Ve druhém utkání s domácím TJ Spartak Smržovka však hráčky Lovosic zlepšily obranu a šťastnou brankou dlouho vedly. Nakonec však vedení neudržely, deset sekund před koncem inkasovaly vyrovnávací gól a braly bod za „fotbalovou" remízu 1:1. Také ženský tým stráví vánoční svátky na osmém místě druholigové tabulky.

Velkým dnem pro nejmladší florbalisty LFP byla první prosincová neděle roku 2014. Podle zájmu dětí a rodičů lze usuzovat, že florbal je stále populární a nárůst členské základny nepolevil. Potvrdilo se to na Čertovském florbalovém turnaji, který pod hlavičkou Litoměřické florbalové party a ASK Lovosice, uspořádali florbaloví trenéři pro kategorie elévů a mladších žáků. Tréninkové skupiny z Lovosic, Libochovic a Litoměřic se přijely ukázat svým rodičům, babičkám a dědečkům do haly Gymnázia J.J.

Nadšeně hrající mladí sportovci předváděli všechno, co se  za první tři měsíce naučili a jak je florbal baví. Všichni v závěru nedočkavě očekávali vyhlášení výsledků, jelikož se vedle velkého množství sladkostí, rozdělovali i medaile. Pro většinu to byli první sportovní medaile, které si přebírali, a tak jim pořadatelé přejí, aby se v budoucnu dočkali i dalších medailí a sportovních úspěchů, které přináší florbal a sport obecně.

Junioři: ASK Lovosice LFP – 1. FBC DDM Děčín 4:7, ASK Lovosice LFP – FbC 98 Chomutov  4:20.
Ženy: FBC SP Plast Česká Lípa – ASK Lovosice LFP 9:1, ASK Lovosice LFP – TJ Spartak Smržovka 1:1.