První utkání bylo dramatické s nešťastným koncem pro domácí. Úvod patřil jednoznačně Lovosicím, hosté se trefili až ve čtvrté minutě. Sedmibodový náskok Lovochemie byl zcela zasloužený. Dařilo se hlavně Limberkovi a Broulovi. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, střelecky se prosadila hlavně Brandýská a domácí tým ji vyhrál o bod. Třetí čtvrtina se podobala té druhé, domácím se však nedařilo proměňovat hlavně šestky, takže jejich náskok nerostl.

Rozhodnutí padlo v poslední části. Hosté stahovali náskok Lovochemie pomalu, ale jistě. Domácím se nedařilo hlavně v útoku, kde neproměnili některéjasné šance, zhoršila se také obrana. Nakonec šťastným košem v poslední vteřině hosté otočili o bod skóre, takže strhli vítězství na svou stranu. Domácí podali v tomto utkání prozatím nejlepší výkon v soutěži, což ocenili i diváci svým potleskem.

V dalším duelu dal trenér domácích příležitost i hráčkám, které nedostaly šanci si zahrát v tom prvním. I nadále se však hrál překvapivě vyrovnaný basketbal. Hosté začali lépe, jenže Lovochemie na konci čtvrtiny zabrala a nenechala Ústí odskočit. Ve druhé části si hosté vypracovali desetibodový náskok, který se ukázal jako rozhodující. Jenže domácí nechtěli dát kůži lacino a ve třetí části se dotáhli na osmibodový rozdíl. Kdyby pak proměnili alespoň polovinu toho, co nedali z pod koše, bylo by to napínavější. Takto zvítězili i podruhé Ústečtí. Přesto je nutno domácí pochválit za výkon, který se přibližoval představám trenérů.

Lovosice – Ústí nad Labem 37:38 a 44:53. Sestava a body Lovosic: Limberk 19, Puchar 16, Broul 12, Brandýská 10, Knotková 8, Hadašová 7, Štecha 4, Velich 3, Mitáčková 2, Bednaříková, Zídková, Landová, Kuchařová, Jaškovová, Sendlaiová.