Jako první do bojů naskočil Michal Lupínek (21 let) v kategorii kicklight do 84 kg. Ve čtvrtfinále (2x2 min.) „přejel" maďarského soupeře 3:0. Bohužel pro něj následoval ihned semifinálový zápas v plnokontaktní kategorii fullcontact do 81 kg, kde v duelu na 3x2 min. nestačil po vyrovnaném boji na slovenského reprezentanta a skončil třetí. Vzápětí následoval semifinálový duel v ktg. kicklight znovu s maďarským bojovníkem. Vyčerpaný Lupínek nic nevzdal a bojoval až do konce, ale zápas prohrál těsně 2:1 na body a obsadil znovu třetí příčku.

Jako další do soutěžního ringu nastoupil zkušený bojovník Stanislav Godla (36) v ktg. K1 do 91 kg. V semifinále změřil síly s reprezentantem Slovenska, kterého v prvním kole téměř k ničemu nepustil. „Na začátku druhého kola se soupeř nakopl o dobrý blok, který mu Standa nastavil a nebyl schopen pokračovat. Godla tak zvítězil rsc. Ve finálovém zápase náš borec dalšího Slováka přesnými údery poslal třikrát do počítání. Po třetím rozhodčí zápas ukončil pro jasnou převahu. Standa tedy zvítězil rsc již v prvním kole," prozradil trenér Vít Masopust.

Jako další nastoupil v polokontaktní disciplíně kicklight starších žáků do 47 kg Mohammad „Miky" Jafar. Tato kategorie byla obsazena dvanácti bojovníky. „Mikymu do čtvrtfinále nenastoupil slovenský reprezentant, takže šel do semifinále, kde čekal Polášek z Asiagymu. V pohledném a vyrovnaném zápase nám chybělo pomyslné štěstíčko a Miky těsně prohrál 2:1 na body. Skončil tak na třetím místě." Ve stejné kategorii bojoval i Vojtěch Modra. Nejprve porazil ve vyrovnaném a pohledném boji těsně 2:1 na body slovenského reprezentanta. Ve čtvrtfinále zdolal jednoho z Maďarů 3:0. Ve finále se utkal s Poláškem, kterému po velmi vypjatém boji podlehl 0:3 a vybojoval druhé místo.

„Turnaj hodnotím jako velmi povedený. Vojta Modra i Miky Jafar zažili poprvé atmosféru velké zahraniční akce a svými výkony opět ubezpečili, že v sobě mají obrovský potenciál," dodal Masopust.