Hosté byli ale hlavně v prvním poločase nepříjemní a nic nenasvědčovalo tomu, že by si mohli odvést podobný debakl jako v základní části (8:1). Na první branku se čekalo do desáté minuty, ve které Gerčáka prostřelil domácí Hrdý. Na 2:0 zvýšil kapitán Kovács, ale z přímého kopu snížil ještě do půle Lištván.

V té druhé už se ale futsalisté Gardenline rozjeli. Odstartoval to hned v úvodu Kovács, poté skóroval v početní výhodě Fabricio a pátý gól přidal Two. Ten také po další spolupráci s Krokem skóre v 39. minutě uzavřel.

Druhý zápas je na programu v pondělí od 18:30 hodin u soupeře.

Gardenline Litoměřice – Nejzbach Vysoké Mýto 6:1

Branky a nahrávky: 10. Hrdý, 16. Kovács, 21. Kovács, 29. Fabricio (Rodrigo), 33. Two (Rafael), 39. Two (Krok) – 19. Lištván (Vágner). Rozhodčí: Řeháček, Milner – Nešněra. ŽK: 1:2 ČK: 27. Kubát (Vysoké Mýto). Poločas 2:1. Diváci: 420.

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Kubíček, Šimon) – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács, Rafael, Krok. Trenér: Marek Kopecký.

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Ehrenberger, Špinar) – Sklenář, Jeníček, Michalec, Kubát, Vágner, Novák, Lištván, Vladyka, Beran, Jiraský. Trenér: Miroslav Semerád.