Jeden bod přivezli futsalisté Gardenline Litoměřice z Plzně, kde v duelu 17. kola Chance futsal ligy remizovali s domácím SK Interobal 3:3. Zlepšení přinesl až druhý poločas, když po tom prvním prohrával nováček soutěže o dvě branky. Západočeši pak přidali i třetí gól, ale litoměřickému výběru patřil závěr.

"Po průběhu jsme zklamaní. Náš tým hrál to co jsme chtěli, proto jsme se dostali do vedení 3:0. Je velká škoda, že se neubránila závěrečná power-play i když se celý zápas bránila velmi dobře. Za stavu 3:1 jsme měli šanci rozhodnout a skóre navýšit, ale nestalo se. Zápas to byl pro diváky určitě pěkný, ale to vedení jsme měli udržet a pro nás je to ztráta," zhodnotil duel plzeňský louč Petr Kučera.

"​V prvním poločase jsme zápas do čtrnácté minuty kontrolovali jen zásluhou hry bez brankáře, ale bez výrazné šance. Ve hře 4 na 4 nám chyběla agresivita, důraz a hlavně vůle po vítězství. Naopak domácí nás dvakrát potrestali za naši nedůslednost a zaslouženě vedli 2:0. V přestávce jsme si museli hodně věcí vyříkat a hráči nastoupili do druhého poločasu s úplně jiným nasazením. Šancí bylo dost, ale místo, abychom snížili, jsme po dlouhém výhozu obdrželi úplně stejný gól jako v prvním poločase. Nic jiného nám nezbývalo, než začít hrát power-play a až po několika výborných zákrocích domácího brankáře se nám podařilo snížit a najednou se Plzeň začala bát o výsledek. Závěr byl plně v naší režii a domácí musí být nakonec rádi za remízu," dodal trenér Gardenline Vlastimil Bartošek.

SK Interobal Plzeň - Gardenline Litoměřice 3:3 (2:0)

Branky a nahrávky: 17. Mižár (Holý), 19. Abrham, 31. Abrham (Štverák) - 36. Danilinho (Zapletal), 37. Rodrigo Taverna (Danilinho), 39. Rodrigo Taverna (Danilinho).

Gardenline Litoměřice: Vavrek, Bakiu - Rodrigo Taverna, Johne, Vagnao, Zapletal, Danilinho, Filinger, Hrdý,  Sedláček, Macháček, Krok, Paiva Pereira, Tichý.