Litoměřičtí se dostali brzy do vedení Rodrigem, ale domácí v desáté minutě srovnali Sklenářem. Ve druhém poločase odskočili hosté na 1:4, Michalec snížil, výběr Gardenline ovšem zápas s přehledem kontroloval a přidal další tři trefy.

Ve středu se hraje třetí duel v lovosické hale Chemik od 20:30 hodin.

Nejzbach Vysoké Mýto - Gardenline Litoměřice 2:7

Branky a nahrávky: 10. Sklenář (Gerčák), 33. Michalec (Beran) – 3. Rodrigo (Two), 28. Krok (Two), 31. Záruba (Fabricio), 32. Fabricio (Two), 35. Kovacs (10 m kop), 36. Záruba (Kovacs), 37. Rafael. Rozhodčí: Slanina, Kolář – Čep. ŽK: 3:0. Poločas 1:1. Diváci: 420.

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák, Špinar, Ehrenberger - Sklenář, Jeníček, Štanglica, Sklenář, Michalec, Vágner, Novák, Vladyka, Lištván, Jiráský, Šabata, Beran. Tréner: Miroslav Semerád.

Gardenline Litoměřice: Vavrek, Kubíček, Šimon – Taverna, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács, Rafael, Vagnao, Krok. Trenér: Marek Kopecký.