II. liga: CF Radobýl Litoměřice – F.A. Zole Č. Lípa 4:5 (1:2)
Radobýlu se letos zatím vůbec nedaří, to potvrdilo i domácí utkání s Českou Lípou. I když hráči CF vedli, radovaly se „fazole", které rozhodly o dvou bodech až v závěru. V neděli hostí Radobýl tým Benešova (18.30).

Branky:
9. Hranička (Rapavý), 29. Rapavý (Hranička), 29. Lenrt, 30. Kyzlík – 10. Brož, 15. Mitáč, 33. Havlásek, 36. a 37. Brož.
CFR: Kurek (Krůta) – M. Novotný, Rapavý, Hranička, J. Grunert – Mühlfait, Kocman, Lenrt, Kyzlík.

Arsenal Benešov – Gardenline Litoměřice 1:6 (0:2)

Favorizovaní hosté se dlouho nemohli prosadit. Až v závěru poločasu dvěma rychlými brankami soupeři odskočili a svůj náskok v dalším průběhu ještě navýšili. Domácí se čestného úspěchu dočkali až na konci. Už dnes hostí Gardenline Démony z Č. Lípy (20.20).

Branky:
38. Kamarýt (Křemen) – 20. Chrobák (Trnka), 20. Šimon (Pešír), 22. Tomášek (Volf), 26. Blažek (Čámský), 36. Šimon (Trnka), 37. Tomášek (Volf).
Gardenline: Mikoláš – Chrobák, Trnka, Blažek, Volf, Šimon, Fadler, Mikoláš, Tomášek, Pešír, Čámský.

12.    Dalmach Turnov    5    0    1    4    12: 31    1

Divize: FC Brandýsek – Ludis Team 5:5 (2:4)
Hosté vedli už od první minuty, překvapený a mírně favorizovaný Brandýsek odpověděl ve 12. minutě, ale dva slepené góly Barana a M. Hudika znamenaly vedení Ludisu 3:1. Aktivnější domácí naráželi na připravenou obranu a po brejku O. Hudika prohrávali už o tři branky. Pořádající výběr ale zápas nezabalil, do půle snížil a ve druhé stále bojoval o výhru. Využil slabší koncentrace hostů a dotáhl na 5:5. A mohl dokonce urvat všechny body. Vavrek však tým podržel a nařízenou penaltu vyrazil. V neděli hostí Ludis od 20.15 v Lovosicích Legii Příbram.

Branky: 24. a 32. Kaválek, 12. Čížek, 19. Rychlý, 33. Růžička – 1. a 12. Baran,  13. M. Hudik, 18. O. Hudik, 30. Hurt.
Ludis: Vavrek – L. Hrdý, Prágl, T. Hrdý, O. Hudik –  Baran, M. Hudik, Rainer, Hurt.