VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Titul Sportovec roku obhájila Simona Baumrtová

Ústí nad Labem –  Byla to báječná sezona, podařilo se mi všechno, co jsem chtěla, říká chomutovská kráska.

27.3.2014
SDÍLEJ:

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2013. Simona Baumrtová.Foto: DENÍK/Karel Pech

Nejúspěšnější sportovkyní Ústeckého kraje za rok 2013 se stala sympatická blonďatá znakařka Simona Baumrtová.

Mnohonásobná medailistka mistrovství světa a Evropy vyhrála anketu, kterou regionální Deník pořádá s Ústeckým krajem a Českou unií sportu už počtvrté za sebou. Žádnému sportovci se to nikdy předtím nepovedlo. „Byla to báječná sezona, podařilo se mi všechno, co jsem chtěla," říká 22letá chomutovská kráska.

Královna bazénů

Královna plaveckých bazénů zároveň už sní o další metě: medaili z olympijského Ria 2016. „To jediné mi chybí a já pro to udělám všechno," slibuje hlavní tvář českého plavání Simona Baumrtová. Na posledním evropském šampionátu v Dánsku získala čtyři medaile, je držitelkou devíti českých rekordů, osminásobnou mistryní České republiky.

Simona Baumrtová jasně dominovala pořadí ankety i za sezony 2012, 2011 a 2010. Už čtyři roky kraluje, vládu převzala po truckerovi Davidu Vršeckém, bývalém mistrovi Evropy.

V jednom kole

„Na dnešní vyhlášení jsem se těšila i přesto, že mi zkomplikovalo program a já jsem v jednom kole. Kvůli studiu jsem totiž měla být čtvrtek a pátek v Praze, takhle mi přibyla jedna cesta do Ústí nad Labem navíc. Ale jela jsem ráda, ocenění od fanoušků, odborníků i novinářů mě těší," dodala skvělá česká znakařka.

Ústečan třetí

Druhé místo v anketě získala blšanská cyklistka Lucie Záleská. Ta letos vybojovala tři bronzy na evropském šampionátu na dráze a sbírala další úspěchy na mistrovství světa a ve Světovém poháru, pak ale měla ošklivý pád a uvažovala i o konci kariéry.

Třetí místo v tradiční anketě Deníku Nejúspěšnější sportovec roku obsadil prsař Petr Bartůněk. V polovině února přitom plavec ústecké Chemičky potřetí v kariéře usedl na trůn pro krále ústeckého sportu.

Neúspěšnější sportovec Ústeckého kraje 2013, přehled výsledků:

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2013. Petr Bartůněk.DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI
1. Simona Baumrtová (plavání, TJ Slávie Chomutov) – na ME v Dánsku získala čtyři medaile, z toho 3 individuální (zlato – 50 m znak, stříbro – 100 m a 200 m znak) a bronz ve smíšené polohové štafetě, na MS v Barceloně získala 6. místo na 100 m znak, byla devátá na 50 m znak a jedenáctá na 200 m znak, je držitelkou devíti českých rekordů, osminásobnou mistryní České republiky. Byla členkou týmu Evropy v prestižním „Duel in the Pool" v souboji s týmem USA ve skotském Glasgow. Počtvrté se stala nejlepší českou plavkyní.
2. Lucie Záleská (dráhová cyklistika, Dukla Praha) – z ME do 23 let přivezla blšanská cyklistka tři bronzové medaile (stíhací závod, omnium, scratch). Na MS elite dojela 10. ve stíhacím závodě a 14. v omniu. Na závodech Světového poháru v Itálii skončila v kategorii do 23 let první, čtvrtá v elite. Ve Valencii dojela sedmá. Před vážným zraněním byla na pátém místě světového žebříčku ve stíhacím závodě a sbírala úspěchy na prestižních zahraničních mítincích.
3. Petr Bartůněk (plavání, Chemička Ústí) – člen bronzové štafety na 4 × 50 m polohově na ME v Dánsku, účastník MS v Barceloně (27. místo na 50 m prsa). Pětinásobný mistr ČR na tratích 50, 100 m prsa a 4 × 100 m polohově. Se štafetou na 4 x 100 m vytvořil na MČR v Plzni nový český rekord.
4. Lenka Hrochová (kanoistika, TJ Kajak Děčín) – letos zažila jednu z nejlepších sezon. Vybojovala si místo v reprezentaci na olympijských tratích. Na MČR získala tři zlaté medaile, dále přidala stříbro z maratonského ME a bronz z MS.
5. Franci Litsingi (fotbal, FK Teplice) – loňský rok zkrátka patřil jemu. Není útočníkem, přesto má na svém kontě spoustu gólů a také gólových přihrávek. Jeho příchodu do Teplic přitom předcházelo video z předchozího působiště (Maďarsko), na kterém netrefil prázdnou branku. „Ach jo, další dřevák," říkali si fanoušci Teplic, když jej viděli. Pak ale „Franta" začal dávat góly a mínění o „dřevákovi" bylo to tam.
6. Tomáš Plevko (plavání, Jazzmani Žatec) – účastník MS v Barceloně, kde zlepšil národní rekord na trati 50 metrů volným způsobem a dohmátl na 27. místě. Na 50 m motýl byl čtyřicátý, ve štafetě třináctý. Nejrychlejší český sprinter získal na MČR dvě zlaté, tři stříbrné a dvě bronzové medaile, nejúspěšnější byl opět na kraulařské padesátce. Na závodech národního poháru vylovil devět prvních míst a dvě druhá místa.
7. Jiří Motl (házená, HK .A.S.A. Město Lovosice) – reprezentant, opora týmu a hvězda extraligy, tradičně patří k nejlepším střelcům nejvyšší soutěže.
8. Aidin Mahmutovič (fotbal, FK Teplice) – bez jeho gólových příspěvků to Teplicím nejde. V minulé sezoně dal 12 branek, v dalším ročníku jich na podzim nasázel 10. Pomalu si ho začínali všímat i v bosenské reprezentaci. Na podzim začal více pracovat pro tým, čímž se stal ještě lepším.
9. Šárka Burýšková (karate, SKR Sport Union Ústí) – stříbrná medailistka z MS v Turecku (kumite), bronzová na MS Ippon shobu v Turecku. Druhá na ME v Rakousku, dvojnásobná vítězka Grand Prix Ústí, druhá na Euro GP v H. Králové, třetí na Euro GP v Plzni.
10. Jakub Houška (basketbal, BK Děčín) – kapitán BK Děčín je dlouholetou oporou týmu. I přes zdravotní problémy se v play-off 2013 ukázal jako pravý lídr a táhl svůj tým ve čtvrtfinále s Pardubicemi skvělými výkony. Houška byl také v nominaci na ME 2013, kam se nakonec jako první náhradník nevešel.  I letos přes zdravotní trable patří k děčínským tahounům.

HVĚZDA DENÍKU
1. Franci Litsingi  (fotbal, FK Teplice)

KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH
1. HK A.S.A. Lovosice (házená) – úspěšný účastník extraligy, který každý rok bojuje o medaile. Ta Lovosicím loni unikla až v posledních zápasech. V letošní sezoně mají na dosah dokonce mistrovský titul.
2. BK Děčín (basketbal) – tradiční tým nejvyšší basketbalové soutěže. V minulé sezoně vypadl ve čtvrtfinále play off a skončil na pátém místě. V letošní sezoně drží Děčín kontakt se špičkou celé soutěže.
3. FK Teplice (fotbal) – na jaře Tepličtí udrželi ligu, na podzim se stali její kometou. Předváděli nejpohlednější fotbal v zemi, dávali nejvíce gólů, na souboj s Plzní přišlo přes 16 tisíc fanoušků. „Skláři" přezimovali na senzačním třetím místě a i na jaře bojují o evropské poháry.

MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI
1. Lucie Svěcená (plavání, Jazzmani Žatec) – šestnáctiletý supertalent českého plavání vybojoval na mistrovství světa juniorů v Dubaji bronz na 50 m motýlek a čtvrté místo na 100 m motýlek. Na evropském šampionátu juniorů byla stříbrná na motýlkářské stovce i padesátce, přidala ještě sedmé místo na 200 m znak. Na MČR dospělých získala devět medailí, šest mělo zlatou hodnotu, jedna stříbrnou a dvě bronzovou. Na MČR juniorů vylovila z bazénu dvanáct medailí – osm zlatých a čtyři stříbrné. V národním poháru dospělých sedmkrát vyhrála, čtyřikrát byla stříbrná a dvakrát bronzová. V sezoně několikrát zlepšila seniorské národní rekordy na 50 i 100 m motýl.
2. Tomáš Polanský (stolní tenis, Slavoj Severotuk Ústí) – kadetský reprezentant se v Ostravě stal trojnásobným mistrem Evropy v singlu, čtyřhře a v družstvech. Vybojoval také stříbro ve smíšené čtyřhře. Na MS ve Slovinsku získal stříbro v družstvech a bronz ve čtyřhře. V italském Terni ovládl turnaj nejlepších mladých hráčů Evropy TOP 10, což se do té doby žádnému Čechovi nepodařilo.
3. Ondřej Bišický (kanoistika, SC 80 Beavers Chomutov) – člen reprezentace ČR, trojnásobný mistr ČR, dvojnásobný vicemistr v jednotlivcích na MS dorostu za účasti 32 národů, vítěz olympiády mládeže ČR.

MLÁDEŽ KOLEKTIVY
1. Juniorský fitness klub Louny (aerobic a fitness) – tým lounských mladých děvčat získal zlato a bronz v trojicích na MS, navíc dvě individuální čtvrtá místa. Na ME vyhrála sedmnáctiletá Kristýna Zahradníčková mezi dospělými, navíc vyhrálo i lounské trio. Na MČR získal klub dvě první místa, jedno stříbro a dvě třetí místa.
2. TJ Kajak Děčín (kanoistika) – tým doslova zazářil na MČR. Celkem děčínské naděje získaly 17 medailí a 12 finálových účastí.
3. Pro Sport Teplice (judo) – má ve svých radách tři reprezentanty ČR, jeho závodníci jsou oporami družstva krajských výběrů a prvoligového týmu – 1. místo MČR žáků, 1. místo ČP družstev žáků, 2. místo MČR dorostenky, velkých úspěchů dosahují i na MČR jednotlivců a mezinárodních turnajích.

TRENÉR
1. Zdeněk Ščasný (fotbal, FK Teplice) – po svém příchodu stabilizoval kádr Teplic a zachránil s ním nejvyšší soutěž. Přes léto tým nastartoval k senzačnímu podzimnímu tažení. Pod jeho vedením žlutomodří fotbalisté začali hrát diváky tolik vytoužený útočný a kombinační fotbal.

HANDICAP
1. Eva Berná (atletika, TJ Zdravotně postižených Nola Teplice) – dlouhodobě úspěšná atletka na mistrovství světa IPC v Lyonu (Francie) obsadila v kategorii koule ženy F37 2. místo a v kategorii disk ženy.

MASTERS
1. Michael Maier (jachting, YCR Roudnice) – získal světový titul na šampionátu masters ve třídě Finn ve Francii, kde se prosadil v konkurenci 290 lodí. Nejlepší český jachtař roku.

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2013.„Sním o medaili z Ria," říká kráska Baumrtová

Nic nového, žádné překvapení. Anketu jasně ovládla, zase, už počtvrté za sebou! Nejúspěšnější sportovkyní Ústeckého kraje za rok 2013 se opět stala sympatická blonďatá znakařka, medailistka z mistrovství světa a Evropy Simona Baumrtová.

„Byla to báječná sezona, povedlo se všechno, co jsem chtěla, neměla jsem jediný špatný výsledek, ale moje vrcholy jsou jinde. Sním o medaili z olympijského Ria 2016 nebo z dlouhého mistrovství světa. To jediné mi chybí a já pro to udělám všechno," slibuje 22letá chomutovská kráska z bazénu a hlavní tvář českého plavání.

Na posledním evropském šampionátu v Dánsku získala čtyři medaile, je držitelkou devíti českých rekordů, osminásobnou mistryní České republiky. Anketu, kterou Deník spolupořádá, ovládla už počtvrté za sebou. Počtvrté je i nejlepším plavcem republiky!

Simono, můžete být z pohledu loňského roku 2013 vůbec s něčím nespokojena?
Lepší mohlo být mistrovství  světa. Šesté místo je suprové, ale čas lepší být mohl. Alespoň jsem ho čekala.

Největší úspěchy? Medaile z Evropy?
Asi jo. To srovnání se světem je ale těžké, konkurence je na něm totiž nesrovnatelná. Výsledků z obou šampionátů si vážím asi nastejno, ale je fakt, že lidi více berou a cení medaile.

Byla jste členkou týmu Evropy v prestižním klání „Duel in the Pool" v souboji s týmem USA ve skotském Glasgow. Jak vzpomínáte?
Jednalo se o prestižní záležitost. S Petrou Chocovou jsme byly vůbec první české reprezentantky, které se této akce zúčastnily. Jednalo se o velké zpestření. Škoda, že chyběly reprezentantky Ruska a Německa, s těmi bychom vyhrály.

Dokázala jste navázat na skvělou olympijskou sezonu, splnila si další sny. Jaké máte další?
Mám velké plány. Doufám, že moje kariéra bude gradovat směrem k olympijským hrám v Riu.

To bude vaše poslední olympiáda?
To je těžké říct, možná ano. Neříkám, že po Riu budu končit, ale třeba budu pokračovat pak už jenom rok dva.

Výkonnostní laťku posouváte i přesto, že jste loňský rok věnovala studiu vysoké školy a předem avizovala, že bude jednou z vašich priorit.
V létě mi sezonu nekomplikovalo, teď mám trochu fofr a jsem v jednom kole. Ještě to budu muset nějaký čas vydržet.

Jak začal letošní rok?
Se zdejším chomutovským oddílem jsem byla na soustředění v Plzni, s reprezentací v Pardubicích. Teď jsme měli Český pohár v Českých Budějovicích. (pozn. tam o víkendu zaplavala nejkvalitnější výkony 1. kola, vyhrála stometrovou trať za 1:01,49 a dvoustovku za 2:12,06, navíc vyhrála 100 metrů motýlek a na kraulařské stovce skončila druhá).

Jaký je vrchol letošní sezony?
Vše bude směřovat k mistrovství Evropy v Berlíně.

Jak vnímáte ankety?
Je příjemné, pokud vás fanoušci nebo novináři ocení, ale na druhou stranu si myslím, že nejsou vždy objektivní. Jestli jsem třetí nebo šestá? To není nejdůležitější. Každý sportovec sám ví, co dokázal, co ne a jaké byly příčiny.

Záleská: Jsem zpět a chci být výš

Rozporuplnou sezonu má za sebou blšanská cyklistka Lucie Záleská. Nejprve vybojovala tři bronzy na evropském šampionátu na dráze a sbírala další úspěchy na mistrovství světa a ve Světovém poháru, pak ale měla ošklivý pád a uvažovala i o konci kariéry.

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2013.„Už jsem znovu na kole a nabírám síly na novou sezonu," hlásí už opět ze sedla bicyklu Lucie Záleská. „Chci se vrátit zpět a ještě lepší," dodává mladá žena, která loni do své už tak bohaté sbírky přidala tři bronzové medaile z evropského šampionátu na dráze do 23 let. Zbytkem sezony se ale protrápila, měla těžký pád a vážná zranění, na kolo se vrátila až před pár týdny.

Záleské rok 2013:Blšanská cyklistka skvěle rozjela loňskou sezonu a vybojovala tři bronzy na ME do 23 let na dráze, desátá byla na MS elite, čtvrté a sedmé místo vyjela ve světovém poháru. V průběžném žebříčku světového poháru ve stíhacím závodě byla pátá. Na konci loňského srpna měla ale ošklivý pád na mezinárodních závodech v Prostějově, který nezavinila. Měla velmi těžký otřes mozku, prasklou lebeční kost, zlomenou klíční kost a mnoho a mnoho tržných ran.

Aktuálně se na návrat a na ostrý start nové sezony připravujete doma, kde „polykáte" potřebné kilometry, a na dráze v Praze. Absolvovala jste také soustředění na Mallorce, vaše příprava už je v plném proudu. Je zatím brzy, ale jaký máte pocit ze začátku přípravy na sezonu, jak se jezdí?
Ano, už jezdíme naplno. Nechci nic zakřiknout, ale jezdím s klukama a jezdí se mi zatím dobře. Všechno stíhám. Ale uvidíme, jak to půjde dál.

Absolvovala jste už také první závodní test na dráze.
Na Mallorce jsem jezdila a trénovala na dráze, docela mi to jezdilo. Zajela jsem si i jeden zkušební přípravný závod. Vyhrála jsem v bodovacím závodě, druhá jsem pak dojela ve scratchi. Výsledky se pak sečetly a celkově jsem přípravné závody vyhrála. Takže dobrý rozjezd, doufám, že to tak půjde i dál.

Nedávno skončil světový šampionát na dráze v kolumbijském Cali. Sledovala jste?
Kvůli časovému posunu to u nás dávali v noci, takže jen občas. Ale koukla jsem se na televizi, to ano a fandila našim reprezentantům, přivezli i nějaké medaile.

Za normálních okolností byste asi na šampionátu v Kolumbii závodila.
To je pravda. Ale bohužel, přišlo zranění. Snad na další šampionát už pojedu. Mým hlavním cílem teď je se vrátit a ještě silnější než dřív.

Platí, že první závody po zranění na silnici pojedete v dubnu?
Ano, to platí.

Nedávno jste se stala potřetí nejlepším sportovcem okresu Louny. Co toto ocenění pro vás znamená?
Je to super. Znamená pro mě strašně moc, hodně příjemný pocit, nečekala jsem, že vyhraji. Po loňském roce to pro mě byla taková třešnička na dortu, několik měsíců jsem kvůli vážnému zranění nic nedělala, tohle mě ale hodně nabíjí, hodně zvedá nahoru. Jsem moc ráda, že i čtenáři a odborníci si na mě vzpomněli a ocenili mě. Ráda bych všem poděkovala za podporu.

A cíl Lucie Záleské po návratu po těžkém zranění?
Bude to hodně těžké, ale chci se vrátit ještě lepší a silnější.

Bartůněk fandí hokeji a koupeli

Opravdu parádní sezonu má za sebou plavec ústecké Chemičky Petr Bartůněk. Třiadvacetiletý reprezentant získal v uplynulém roce evropský bronz s polohovou štafetou na 4 x 50 metrů v dánském Herningu, stal se pětinásobným mistrem republiky na prsařských a polohových tratích a s polohovou štafetou Chemičky na 4 x 100 metrů vytvořil na republikovém šampionátu v Plzni nový český rekord.

Úspěšná sezona se výrazně podepsala i pod konečné umístění české prsařské jedničky v tradiční anketě Deníku Nejúspěšnější sportovec roku. V polovině února Bartůněk potřetí v kariéře usedl na trůn pro krále ústeckého sportu a nyní vybojoval ceněný bronz na vyhlášení Ústeckého kraje.

„Jsem spokojený, protože to znamená, že vaši každodenní práci někdo sleduje a co víc, oceňuje. Je to pro mě velká psychická odměna," přiznal Petr Bartůněk.

Jak hodnotíte uplynulý kalendářní rok?
Rok 2013 byl z mého pohledu trochu rozporuplný, na jednu stranu se mi podařilo přiblížit se českým rekordům, ale na druhou stranu jsem zklamaný, že jsem je nedokázal překonat.

Jakých výsledků si nejvíce ceníte?
Nejcennější je pro mě určitě medaile s polohovou štafetou z mistrovství Evropy v Herningu, ale také si moc vážím zlata ze štafety na českém šampionátu, kde jsme jako Chemička překonali český rekord.

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje za rok 2013.

Nyní už jste vkročil do nové sezony. Co vás v ní čeká?
Vstup do nové sezony probíhá tradičně v duchu velké dřiny a rok od roku je pro mě těžší a delší (smích). Letos je jednoznačně vrcholem mistrovství Evropy v Berlíně, kde plánuji zaplavat maximum. Mým cílem je co nejblíže se přiblížit medailovému umístění na 50 metrů prsa. Další vrchol pak bude až koncem roku na mistrovství světa v Kataru.

Dáváte si i nějaké osobní dlouhodobé cíle? Máte nějaký velký sen?
Mým sportovním cílem je být na olympijských hrách a snem je olympijská medaile. Je ale třeba říct, že ve svém věku už vím, co vše je třeba obětovat takto vysokým cílům. Pokud jde o tento olympijský cyklus, jsem připraven obětovat vše, aby se můj sen splnil.

Když mluvíte o olympiádě, v únoru proběhly zimní hry v Soči. Sledoval jste je?
Samozřejmě a velmi bedlivě. Nejde říci, který sport nejvíce, ale mám moc rád vrcholový hokej. Líbí se mi atmosféra hokejového prostředí, je tam vždy cítit obrovské nasazení, týmovost a také zápal. Hokej jsem tedy hodně sledoval.

A co třeba fotbal? V červnu začíná mistrovství světa v Brazílii…
Fotbal nesleduji a mám k němu, převážně k českému, velmi negativní vztah. Domnívám se totiž už léta, že fotbal v České republice přestal být sportem a začal být životním stylem.

Určitě se ale nějakým doplňkovým sportům sám aktivně věnujete…
Mé zájmy v jiných sportech jsou bohužel kvůli mé celkové nešikovnosti velmi omezeny (smích). Mám ale pár neřestí. Mezi ty například patří dlouhé pobyty ve vaně (smích). To je pro mě ta pravá duševní regenerace.

Autor: Vlastimil Novotný, Hynek Dlouhý, Pavel Přibyl

27.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 26 000 Kč

Všeobecné sestry bez osvědčení zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme zdravotní sestru do domova seniorů Kréta. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost vedení týmu. Mzda je 26.000 Kč + 10.000 Kč náborový příspěvek. Praxe na obdobné pozici výhodou., Nabízíme příplatky za svátky, přesčas, za noční. Podnikové stravování. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: e.svojsova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570. Pracoviště: Senecura seniorcentrum mopt a.s. - pracoviště terezín, Kréta, č.p. 301, 411 55 Terezín. Informace: Eliška Svojšová, +420 601 360 570.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 22 700 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů automechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vyučen v oboru nebo ve strojírenství, - ŘP min skupiny B, - 5 let praxe v opravách osobních aut a dodávek, - Manuální zručnost a časová flexibilita, Nabízíme: práce ve stabilní rodinné společnosti, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, práce na plný úvazek, nástup možný ihned, místo výkonu práce v areálu společnosti v Sulejovicích, Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně (Přívozní 114/2, Lovosice), telefonicky (Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem.. Pracoviště: Raeder & falge s.r.o., Přívozní, č.p. 114, 410 02 Lovosice 2. Informace: Petr Kohout, +420 725 505 495.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 20 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič motorové dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: řidič motorové dopravy - osobní, provozované vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče (taxi služba). Místo výkonu práce Litoměřice, požadujeme: spolehlivost, výpis z rejstříku trestů. , Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky nebo osobně Areál kasáren pod Radobýlem, Kamýcká, Litoměřice.. Pracoviště: Slaboch s.r.o., Školní, č.p. 299, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Vladislav Slaboch, +420 608 033 044.

Obchod - Obchod Nákupčí 25 000 Kč

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) Key Account Manager. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: , Znalost anglického jazyka + další světový jazyk výhodou, znalost práce na PC, zkušenost v obchodní činnosti ve výrobní firmě výhodou,ale ne nutné, komunikativní a obchodní schopnosti, flexibilitu při plnění pracovních úkolů, reprezentativní vystupování, ochotu cestovat, ŘP skup. B, Nabízíme: nástupní plat 25 000 Kč + kvartální a celoroční odměny, služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, možnost odborného a profesního růstu (odborné a jazykové kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, , 5 týdnů dovolené, Charakteristika:jedná se o samostatnou a kreativní pozici v oddělení zahraničního obchodu na HPP. Cílem bude péče o stávající portfolio klientů v zahraničí a jeho rozšíření. Předmětem obchodu je prestižní oblast prodeje papírů jištěných proti padělání spojená přímo s jejich výrobou., 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.. Pracoviště: Spm - security paper mill, a.s. - pracoviště štětí, Litoměřická, č.p. 272, 411 08 Štětí. Informace: Renata Slezáková, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kladno (v modrém) vykradlo Vsetín. Jan Kloz právě zvýšil na 1:4.

Šikula Kloz se vrací do Litoměřic. Lákalo mě to sem, přiznal útočník

Adam Lacko z Buggyry jezdí jako obhájce titulu s jedničkou.

Truckový šampion Lacko se zvedá, nováček Janes se trápí

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
dnes 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Lázeňský pohár znovu rozehrají ve Mšeném. Už tento víkend

Mšené–lázně – O Lázeňský pohár se bude o víkendu bojovat ve Mšeném–lázních, kam se fotbalový turnaj dospělých, jehož první ročník se odehrál už v roce 1978, vrací po osmi letech.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.

Tabulka po 1.kole Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 3:1 3
2. 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
3. Bohemians Praha 1905 0 0 0 0 0:0 0
4. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
6. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
7. SFC Opava 0 0 0 0 0:0 0
8. SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0
11. FC Fastav Zlín 0 0 0 0 0:0 0
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT