Na obou stranách hráli prim hráči, kteří stále hrají či nedávno hráli Kooperativa NBL. Svitavy táhl Pavel Slezák, který nasázel 25 bodů, za Slavoj zářilo opět mladé duo ústecké Slunety Johan Haiblík (16 bodů) Jan Karlovský (12 bodů).

"Utkání se Svitavami jenom potvrdilo rozdílnost možného přístupu k tréninkové přípravě obou týmů. Svitavy, které jsou profesionálním týmem a již jistým postupujícím do dalších bojů v I. lize, přistoupily k utkání s odhodláním zvítězit a dokázat, že si svoje postavení v tabulce zaslouží, což předváděly po celých 40 minut hry. Domácí tým Slavoje, který měl poslední dobou problémy v tréninkové přípravě, nestačil na rychle hrající hosty v žádné činnosti ani v osobním nasazení hráčů. Plně se potvrdilo známé pravidlo - těžce na cvičišti, lehce na bojišti," okomentoval zápas předseda klubu Josef Mayer.

Fotbalisté Lovosic ilustrační
Padly Lovosice i Litoměřicko. Rozhodla první půle, řekl Knapík

Čtvrtfinálová série startuje v pátek na palubovce Nového Jičína, pokračuje se v neděli v Litoměřicích. "Tento souboj se hraje na tři vítězná utkání a náš tým by mohl konečně pořádně zabrat, abychom postoupili do konečné fáze I. ligy," přál si Mayer.