„Závodní víkend se nám opravdu vydařil, odvážíme si dvě první místa,“ radoval se Lacko, který pokračuje v e vítězném tažení. Na okruhu poblíž Madridu dokázal navázat na triumf z belgického Zolderu, kde ovládl všechny čtyři finálové jízdy a porazil i úřadujícího evropského šampiona Jochena Hahna z Německa. Ve Španělsku zase pokořil domácího šampiona Antonia Albaceteho.

Závody v Jaramě si Lacko i přes covidová opatření náramně užil. „Jarama je pro mě taková srdcovka, jak se okruh vlní nahoru a dolů a stále je tady cítit historie formule 1, takže já se sem vždycky opravdu těším,“ prozradil Lacko, který právě v Jaramě v roce 2017 vybojoval titul mistra Evropy. „Atmosféra je navzdory covidu pořád skvělá, a i přes menší počet diváků je stále cítit jejich podpora, což nás motivuje ještě k lepším výkonům,“ potvrdil Adam Lacko.

V prvním finále hned na začátku poodjel týmovému kolegovi Téovi Calvetovi z Francie a bezpečně si dojel pro výhru. „Tím, že Téo startoval z druhé pozice, tak jsem se nemusel strachovat, jak se do první zatáčky naskládáme, a zbytek závodu jsem si už jen udržoval náskok,“ řekl Lacko, za nímž dojel druhý devatenáctiletý Calvet. Třetí členka roudnické stáje šestnáctiletá Aliyyah Koloc skončila pátá.

Do druhého závodu odstartovali Lacko s Calvetem po otočení pořadí až ze čtvrté řady, i tak ale Lacko projel pod šachovnicovým praporkem jako první. „Druhý závod byl trochu těžší, jelikož jsem startoval zezadu a v první zatáčce byla velká tlačenice. Ale projel jsem to bez úhony, po nějakých osmi kolech se mi podařilo předjet i prvního Recuenca a dojet si tak pro druhé první místo v Jaramě, takže jsem určitě spokojený,“ dodal Lacko. Calvet byl čtvrtý, Aliyyah Koloc znovu pátá. „S dvěma pátými místy jsem opravdu spokojená,“ komentovala svou premiéru v Jaramě Aliyyah  Koloc.

Další závodní víkend týmu Buggyra Zero Mileage Racing se uskuteční na maďarském Hungaroringu 17. - 18. Října, kde má druhým dílem pokračovat seriál mistrovství Evropy.