Petr Barva (0021) se dostal do popředí i díky tomu, že tentokrát nasbíral 14 bodů, což mu stačilo k vítězství v kole. Drobnou cenu (stokorunový tiket Fortuny a tričko) má připravenou v redakci litoměřického Deníku.


1. místo
LT0021 Petr Barva, Litoměřice 14 45
LT0104 Václav Bradáč, Roudnice 11 45
LT0059 Vladimír Púčala, Roudnice 8 45

4. místo
LT0092 Jaroslav Morávek, Litoměřice 11 42
LT0026 Jiří Glogovský, Lovosice 8 42
LT0040 Jaroslav Rybenský, Křešice 8 42
LT0045 Jiří Malý, Terezín 2 42
LT0024 Martin Prágl ml., Černiv 2 42
9. místo
LT0103 Lenka Bradáčová, Roudnice 8 39
LT0072 Miloslav Faust, Třeboutice 8 39
LT0090 Pavel Čmejrek, Litoměřice 5 39
LT0073 Marcela Faustová, Třeboutice 5 39
LT0066 Zdeněk Satran ml., Č. Kopisty 5 39
LT0032 Vladimíra Fuxová, Třebívlice 2 39
LT0085 Milan Starý, Terezín 2 39
16. místo
LT0034 Bohumil Palic, Bechlín 11 36
LT0011 Miroslav Drdlík, Radovesice 8 36
LT0095 Jaroslav Chramosta ml., Radovesice 8 36
LT0093 Zdeněk Štýbr, Libochovice 5 36
LT0088 Petr Guth, Litoměřice 2 36
LT0012 Martin Kryner, Libochovice 2 36
LT0027 Karel Wolf, Lovosice 2 36
23. místo
LT0097 Bohumila Chramostová, Radovesice 8 34
LT0070 Miroslava Melicharová, Straškov 0 34
25. místo
LT0087 Horymír Davídek, Litoměřice 8 33
LT0081 Milan Měchura, Litoměřice 8 33
LT0083 Vratislav Minárik ml., Štětí 8 33
LT0106 Jan Novotný, Čížkovice 8 33
LT0089 Martin Oncirk, Litoměřice 8 33
LT0067 Jiří Papoušek, Litoměřice 8 33
LT0076 Pavel Balšánek, Předonín 5 33
LT0071 Martin Faust, Třeboutice 5 33
LT0079 Daniel Jelínek, Štětí 5 33
LT0042 Miloslav Mareš st., Úštěk 5 33
LT0074 Věra Palicová, Bechlín 5 33
LT0015 Ondřej Rohlíček, Libochovice 5 33
LT0086 Vladimíra Hlavicová, Terezín 2 33
38. místo
LT0117 Jiří Čulík, Straškov 11 32
LT0125 Vladimír Manda, Dolánky 11 32
LT0114 Jan Janda, Lovosice 8 32
LT0119 Martin Houdek, Roudnice 5 32
42. místo
LT0069 Václav Melichar, Straškov 0 31
43. místo
LT0077 Alois Pečenka, Sutom 8 30
LT0080 Petr Donef, Litoměřice 5 30
LT0048 Zdeněk Janda, Roudnice 5 30
LT0035 Stanislav Janšto, Střížovice 5 30
LT0041 Antonín Mareš, Úštěk 5 30
LT0094 Vladimír Vaněček, Libochovice 5 30
LT0036 Václav Zůna, Libochovice 5 30
50. místo
LT0116 Miloslav Pácl st., Brňany 5 29
LT0118 Karel Pokorný, Straškov 5 29
52. místo
LT0025 Jaroslav Fulín, Chotiměř 8 27
LT0019 František Procházka, Libochovice 8 27
LT0065 Zdeněk Satran, Č. Kopisty 8 27
LT0046 Jiří Hlavica, Terezín 5 27
LT0098 Josef Tolar, Terezín 2 27
57. místo
LT0109 Marek Barcal, Bohušovice 5 26
LT0115 Marcela Skalická, Bohušovice 5 26
59. místo
LT0105 Karel Čmejrek, Čížkovice 0 25
60. místo
LT0047 Pavel Galaš, Bechlín 8 24
LT0016 Tomáš Prágl st., Černiv 8 24
LT0005 Václav Riečičiar, Polepy 8 24
LT0107 Josef Cuchý, Roudnice 5 24
LT0108 Karel Dvořák, Roudnice 5 24
LT0013 David Hamr, Roudnice 5 24
LT0007 Milan Lachman, Litoměřice 5 24
LT0004 Vratislav Minárik st., Štětí 5 24
LT0033 Martin Motejl, Lovosice 5 24
LT0018 Jakub Prágl, Černiv 5 24
LT0058 Lukáš Púčala, Roudnice 5 24
LT0052 Tomáš Rych, Roudnice 5 24
LT0044 Jaroslav Čada, Roudnice 2 24
LT0001 Pavel Havel, Roudnice 2 24
LT0020 Michal Procházka, Libochovice 2 24
LT0054 Roman Sklenář, Rovné 2 24
LT0122 Miroslav Vondráček, Č. Kopisty 2 24
LT0030 Hana Fuxová, Třebívlice -1 24
LT0102 Jan Kudlička, Terezín -1 24
LT0043 Miloslav Mareš ml., Úštěk -1 24
80. místo
LT0124 Miroslav Valeš, Litoměřice 2 23
81. místo
LT0068 Marek Faust, Třeboutice 0 22
82. místo
LT0056 Jaroslav Šustera, Roudnice 8 21
LT0075 Jaroslav Balšánek, Předonín 2 21
LT0063 Karel Barcal, Bechlín 2 21
LT0028 Jiří Berka, Lukavec 2 21
LT0051 Olga Bursíková, Roudnice 2 21
LT0009 Jiří Černý, Libochovice 2 21
LT0096 Jaroslav Chramosta st., Radovesice 2 21
LT0099 Josef Šikner, Terezín 2 21
LT0010 Jiří Černý ml., Libochovice -1 21
LT0002 Miroslava Větrovcová, Budyně -1 21
92. místo
LT0121 Josef Kacálek, Litoměřice 8 20
93. místo
LT0084 Jiří Barcal, Bohušovice 5 18
LT0100 Jan Kačírek, Terezín 5 18
LT0061 Stanislav Novotný, Straškov 5 18
LT0053 Radek Plicka, Roudnice 5 18
LT0055 František Rych ml., Roudnice 5 18
LT0022 Roman Fulín, Chotiměř 2 18
LT0039 Vlastimil Rynda, Litoměřice 2 18
LT0037 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 2 18
101. místo
LT0060 Irena Liscová, Mšené-lázně 5 15
LT0091 Daniel Morávek, Litoměřice 5 15
LT0008 Michaela Práglová, Černiv 5 15
LT0029 Pavel Fux ml., Třebívlice 2 15
LT0038 Lukáš Rynda, Litoměřice 2 15
106. místo
LT0017 Jiří Spodniak, Radovesice 5 13
LT0123 Kateřina Stará, Terezín 0 13
108. místo
LT0014 Renata Šipulová, Litoměřice 5 12
LT0023 Vlastimil Balada, Lovosice 2 12
LT0050 František Rych sen., Roudnice 2 12
LT0057 Božena Rychová, Roudnice 2 12
LT0003 Jaroslav Větrovec, Budyně 2 12
113. místo
LT0078 Pavel Křivánek, Poplze 5 10
LT0110 Jitka Stará, Terezín 0 10
115. místo
LT0049 Jana Jandová, Roudnice 8 9
LT0064 Quido Altmann, Litoměřice -1 9
117. místo
LT0130 Miroslav Bartoň, Lukavec 8 8
118. místo
LT0111 Eva Bližíková, Libochovice 8 6
LT0101 Josef Mikeš, Terezín 5 6
LT0031 Pavel Fux st., Třebívlice -4 6
121. místo
LT0126 Čestmír Bach, Přestavlky 0 5
LT0127 Pavel Chromík, Rovné 0 5
LT0112 Lenka Buriánková, Lovosice -1 5
124. místo
LT0129 Libor Hrnčíř, Úpohlavy -1 4
125. místo
LT0006 Martin Jirásek, Lounky 0 1
126. místo
LT0062 Irena Altmannová, Litoměřice -1 0
127. místo
LT0113 Miroslav Suchý, Litoměřice 2 -1
128. místo
LT0082 František Čeloud, Litoměřice 0 -2
129. místo
LT0128 Petr Veselý, Počeplice 0 -5
130. místo
LT0120 Mikuláš Guláš, H. Beřkovice -1 -13