V zápase se hned v první minutě ujali vedení, ale pak nevýrazným výkonem přímo vyzývali soupeře ke skórování, takže v polovině zápasu prohrávali 1:3. V závěrečné třetině se jim podařilo zúročit herní převahu a duel dovést k nerozhodnému výsledku.

Druhé utkání proti Podbořanům se hrálo celé pod taktovkou lovosických mladíků, které ale dlouho brzdila nepřesná střelba. I přesto si po závěrečné siréně mohli připsat tři body za vítězství 5:2, kterým si navíc upevnili pozici na pátém místě tabulky II. ligy juniorů.

První tým mužů absolvoval dohrávku prvního kola proti rezervě prvoligového FBC Česká Lípa. V úvodní třetině zápasu byl na hřišti vidět jen soupeř, kterému obrana ASK odolávala s vypětím všech sil. V kritických chvílích podržel domácí gólman Topš, i tak se ale povedlo soupeři jednou skórovat.

V průběhu druhé části se začali do hry více dostávat i domácí a po pěkných kombinacích se také ujali vedení. Závěrečné dějství přineslo další přesné zásahy Lovosic, ale také velmi nervózní a vyhrocený závěr zápasu, kdy rozhodčí udělili hned tři červené karty. To už ale nemohlo nic změnit na lovosickém vítězství 6:2, potvrzení domácí neporazitelnosti a upevnění druhého místa v tabulce divize A.

Během tohoto víkendu se na palubovce v hale Chemik představí hned tři kategorie hráčů ASK Lovosice – LFP. V sobotu nastoupí dorostenci ke dvěma utkáním, ve kterých se budou rvát o první výhru v sezóně. Hned po dorosteneckém turnaji nastoupí A tým, který chce potvrdit domácí neporazitelnost s Domažlicemi. Neděle pak bude patřit od rána mladším žákům a odpoledne hostí A tým favorizovanou Plzeň, se kterou bude soupeřit o možnost účasti v ligovém play – off.

Junioři: ASK Lovosice LFP – FbC DDM Kati Kadaň 5:5, Mocní tuleni Podbořany 5:2
Muži: ASK Lovosice LFP – FbC Sport Bar Galaxie Česká Lípa B 6:2

Sobota 16. 1.: dorostenci: ASK Lovosice LFP – FBC PD Dědek Česká Lípa (od 10 hodin), FBC Liberec (15:40). A tým: ASK Lovosice LFP – TJ Jiskra Domažlice (18).

Neděle 17. 1.: mladší žáci: ASK Lovosice LFP – DDM Teplice (8:30), TJ Mocní Tuleni Podbořany (10:30), FbC Jazzmani Žatec (12:30), 1. FBC DDM Děčín 4 Blue (14:30). A tým: ASK Lovosice LFP – FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (17).