Na prvním místě je stále Děčín, který drží čtyřbodový náskok. Lídr soutěže nejprve v bláznivém zápase porazil druhou rezervu Ústí nad Labem 8:7. „V průběhu druhé třetiny jsme vedli 7:2, utkání se moc nepovedlo brankáři Ústí. Poté ale soupeř začal hrát více na balónku a postupně srovnal. zachránil nás Petr Vybíral, který rozhodl neskutečnou střelou z bekhendu,“ usmíval se brankář Děčína Petr Miško.
Třetí jsou Teplice, které přivezly z Koberov dva body po výhře 6:5, kdy musely rozhodnout samostatné nájezdy. Za body vděčí Tepličtí Davidu Gebhardtovi, který tři branky dal a na jednu přihrál; střelci žlutomodrých patří i vítězná trefa v nájezdech.

Vzájemný zápas Děčína a Teplic přinesl šestnáct branek. Z vítězství 10:6 se radovaly Teplice, které tak konečně dokázaly na Predátory vyzrát. „Konečně jsme prolomili kletbu Děčína. Zápas jsme zvládli takticky, nasazením přesnou střelou. Výborně zachytal golman Topš,“ chválil teplický kouč Tomáš Syryčanský bojovný výkon svých barev. „Teplice vyhrály zaslouženě. Soupeř začal aktivně a vedl o čtyři góly. Trochu jsme se na palubovce hledali. Pak se Teplice zatáhly a dávaly branky z brejků. Byly důraznější,“ sportovně přiznal děčínský brankář. „Postup máme stále ve své moci, relativně těžké soupeře máme za sebou. Ale mohli jsme mít ještě větší náskok,“ dodal.

Bez bodů zůstaly Lovosice. Devátý tým tabulky prohrál 5:7 s Libercem B a pak 11:18 s libereckými Panthers.

Liberec B šel do vedení už ve třetí minutě kuriózním gólem, když rozhodčí nechal hráče hrát s deformovaným míčkem a ten se tak dostal až za záda Perníčka. Ve dvanácté minutě se konečně prosadili i hosté a Pšenička po skrumáži před bránou srovnal. Do konce první třetiny si jednobrankové vedení opět vzali domácí z Liberce. Druhou třetinu začaly lépe Lovosice, Hruza hned v úvodu vyrovnal. Liberec však kontroval a to hned dvěma góly. Do konce druhé třetiny se díky trefám Jirotky a šikovné teče Sládka podařilo hostům skóre srovnat. Třetí třetinu opět začali úspěšně hosté a to když po trefě Pšeničky šli poprvé v zápase do vedení. Radost Lovosic netrvala dlouho. Po individuálních chybách Ježka a Perháče soupeř skóre opět převrátil ve svůj prospěch. Závěrečná přemíra snahy Lovosic o vyrovnání poskytla soupeři několik gólových šancí, ze kterých jednu dokázal využít.  

FBC Liberec B – ASK Lovosice LFP 7:5. Branky a asistence): 11:39 Ondřej Pšenička (Jan Jirotka), 21:20 Lukáš Hruza (Matyáš Sládek), 26:04 Jan Jirotka (Martin Perháč), 37:46 Matyáš Sládek(Jaroslav Ježek), 43:44 Ondřej Pšenička (Martin Perháč).

Utkání Lovosic proti Panthers Liberec přineslo přestřelku jak na divokém západě. Vše začalo ještě před úvodním vhazováním. To když se kapitán s hráči domluvili, že trenérovi dají narozeninový dárek v podobě více jak 10 vstřelených gólů. V úvodu utkání Lovosičtí vzali slib velmi odpovědně a celou první třetinu pojali pouze ofenzivně. Bohužel se dokázali prosadit jen ve dvou případech a naopak soupeř využil oslabenou defenzivu ke skórování a vypracoval si dostatečný náskok. Dokonce vyhnal z brány po první třetině nešťastného juniora Rudiše, kterého nechávali často jeho spoluhráči tváří v tvář střelcům soupeře. Do druhé třetiny provedl tým Lovosic korekce v sestavě a vrátil se spět k taktice odpovědné hry, vycházející z kvalitní defenzívy. Což přineslo i své ovoce, další třetinu totiž vyhrál 4:3 a soupeři postupně začaly docházet síly. Ve třetí třetině se Lovosicím dokonce skóre podařilo stáhnout již jen na rozdíl čtyř branek, ale opětovná snaha v posledních třech minutách o ještě lepší výsledek otevřela obranou linii a soupeř trestal. Konečný výsledek utkání potěšil domácí, kteří získali tři body a především diváky, kteří viděli téměř třicet branek. Hráči Lovosic i přesto, že splnili slib a vstřelili jedenáct branek a dali tak svému trenérovi slibovaný dárek k narozeninám, odjížděli z Liberce opět bez bodů a se sklopenou hlavou.

FBC Panthers LIBEREC – ASK Lovosice LFP 18:11. Branky a asistence: 02:40 Jan Jirotka (Jan Hrdlička), 10:24 Miroslav Zůna (Martin Perháč), 25:31 Štěpán Pardubický (Pavel Kadlec), 36:39 Jan Jirotka (Ondřej Pšenička), 36:52 Pavel Vodenka (Jaroslav Ježek), 39:32 Pavel Vodenka (Pavel Kadlec), 45:38 Pavel Vodenka (Pavel Kadlec), 50:20 Jan Hrdlička (Štěpán Pardubický), 53:48 Ondřej Pšenička (Jan Hrdlička), 55:56 Pavel Kadlec (Martin Perháč), 56:27 Jan Hrdlička (Miroslav Zůna).