Muži A

ASK Lovosice LFP - FBŠ Plzeň 3:6, ASK Lovosice LFP - Baník Sokolov 2:5

V obou zápasech hráči domácího ASK trpělivou obrannou hrou soupeře potrápili, ale stejně jako v předchozích utkáních měli velké problémy s proměňováním šancí. V prvním duelu nejprve dotáhli jednobrankový náskok Plzně, pak ale přišly chyby v rozehrávce a soupeř odskočil na rozdíl dvou branek, který již bez problémů udržel. Se Sokolovem první třetina branky nepřinesla, ve druhé Lovosice dotáhly na 1:1, ale pak přišla téměř současně dvě vyloučení, které Sokolov potrestal. V úvodu třetí části si domácí dali vlastní gól a v další přeilovce inkasovali znovu. Nepomohla jim pak ani hra bez brankáře v posledních minutách zápasu.

Mladší žáci

ASK Lovosice LFP - Tatran Mocní Tuleni Podbořany 2:1, FBC Panthers Liberec 1:4, FBC Liberec 1:4

První turnaj nové sezóny za sebou mají i mladší žáci. V domácí hale U Přívozu odehráli tři zápasy. Nejprve udolali Mocné Tuleně z Podbořan 2:1 a poté nestačili na liberecké týmy FBC Panthers a FBC Liberec. Oběma podlehli shodně 1:4, ale předvedené výkony, hlavně druhý poločas s FBC, dávají naději, že v dalších zápasech se mladší žáci dočkají dalších bodů

Dorost

ASK Lovosice LFP - Florbal Teplice 2:7, FBK Prty 7:0

Soutěž zahájili i dorostenci, kteří vyrazili do nedaleké Krupky. Na úvod se utkali s domácími Teplicemi. Zpočátku vyrovnaný zápas se postupně přesouval pod taktovku zkušenějších domácích. Přesná muška a trocha štěstí pak chyběla lovosickým mladíkům, když za stavu 1:3 trefili třikrát tyčku a neproměnili další vyložené šance. Soupeř pak přesnými střelami z dálky zápas rozhodl, a tak lovosické fanoušky potěšila aspoň pěkně sehraná standardní situace, ze které hráči ASK kosmeticky upravili výsledek. Proti Podbořanům zamkly lovosické mladé pušky soupeře před jeho brankou a trpělivě navyšovaly skóre až na konečných 7:0.