Dvojice David Keltner – Miloslav Macel (mj. dvojnásobní vítězové Kentech Cupu) se totiž neprobojovala ani do finále a obsadila až osmou příčku. „Nenašel jsem tu správnou podporu a sám jsem zkrátka všechno stihnout nemohl,“ zaveršoval si se smíchem David Keltner.

Z prvenství se radovala dvojice Vlastimil a Milan Patzenhauerovi. Turnaje se zúčastnilo celkem 17 deblů, které byly rozděleny do dvou skupin. V nich se hrálo systémem každý s každým na jeden vítězný set.

„Akce se vydařila. Všichni jsme bojovali o každý míček. Dík patří těm, kteří to zorganizovali, tedy Pavlovi Šemelíkovi a Vladimíru Vrabcovi,“ dodal jeden z účastníků Milan Chlouba.

Pořadí: 1. V. Patzenhauer – M. Patzenhauer, 2. Kratochvíl – Bláha, 3. – 4. Mi. Slabý – Smetana a Šmelík – Vrabec, 5. Chlouba – Pravda, 6. Sýkora J.– Ma. Slabý, 7. Jirásek – Hervert, 8. Macel – D. Keltner, 9. K. Bobek – Vl. Vrabec, 10. Knop – Bergmann, 11. Ekrt – Grunert , 12. T. Bobek – Chvála, 13. Slaboch – Ferrari, 14. Šedina – Radovič, 15. Fišara – Písař, 16. Škarka – Bezděka, 17. Faust – J. Keltner.