Domácí tým, jenž hrál loni baráž o nejvyšší soutěž a ve snaze docílit letos postupu se spojil i s druhým ze tří barážistů, pražskou GBA, je jedním z favoritů soutěže. Přesto ho Slavoj dokázal na úvod soutěže doma zaskočit a porazit. I nyní se hrálo po tři čtvrtiny vyrovnané utkání. První desetiminutovku ovládl Slavoj 18:15, v poločase byl stav vyrovnaný. Před posledním dějstvím vedli o tři body domácí, kteří nakonec v závěru nakupili svůj náskok až na deset bodů.

Hlavním klíčem k úspěchu byl Američan Kijuan Jakeem Arrington, jenž odehrál prakticky celých čtyřicet minut (38:22) a zaznamenal 20 bodů a 18 doskoků! Na litoměřické straně se činil především Jan Karlovský, který nasázel 19 bodů, dále pak Šteffel (13), Zbroj (12) a Haiblík (10.

Litoměřice zůstávají třetí, po dvou venkovních zápasech je v pátek čeká na domácí palubovce další těžký oříšek. Od 19 hodin přivítají Sršně Písek, kteří zatím vedou soutěž s jedinou porážkou.