Druhý doběhl s téměř dvouminutovou ztrátou Michal Škobrtal a třetí byl v cíli brozanský Jan Řebíček, který  zaostal za stříbrným o dalších dvanáct vteřin.

V kategorii žen se o první místo bojovalo až do závěrečných metrů, v cíli byla nakonec před Simonou Nekolovou o něco dříve Zuzana Kabátová (29:30). Třetí skončila Jana Zemanová.

Král Středohoří pokračuje dalším závodem v dubnu, kdy se v Roudnici pojede MTB Po stopách praotce Čecha.

Výsledky:Muži: 1. Cmunt (TT Cyklorenova Cvikov) 23:39 min., 2. Škobrtal (Středokluky) 25:26, 3. Řebíček (Brozany) 25:38.
Muži nad 40 let: 1. Jíra (TT Cyklorenova Cvikov) 25:59, 2. Míka (TT Kaplíř Sulejovice) 26:08, 3. Čapek (Bike sport Ústí) 26:13.
Ženy: 1. Kabátová (Zajko Team) 29:30, 2. Nekolová (MK Kladno) 29:32, 3. Zemanová (ASK Lovosice) 30:42.