Combix - CF Litoměřice 5:8

Domácí sice udeřili jako první, ale Radobýl byl lepší a diktoval tempo utkání. Zaslouženě tak do poločasu otočil na 1:4. Když přidal na začátku druhé části dva góly J. Grunert, bylo definitivně rozhodnuto.

„Bylo vidět, že se jedná o derby, zápas byl plný osobních soubojů. Poprvé v sezoně jsme nastoupili v plné sestavě. Bylo to znát na předvedené hře a zaslouženě jsme vyhráli. Zlomový moment utkání nastal, když jsme vstřelili branku na 6:1," dodal trenér Radobýlu Miroslav Novotný.

„V dalším kole se konečně představíme také doma, v prvním letošním domácím zápase nás čeká ale nejtěžší možný soupeř. Přijede vedoucí celek druhé ligy SK Olympik Mělník, který je zatím stoprocentní. V domácím prostředí bychom ale rádi předvedli kvalitní výkon a favorita chceme potrápit. Pokud složení čtyřek bude stejné jako v Ústí, máme šanci uspět. Zápas se hraje v pátek od 20.30 hodin ve sportovní hale Chemik v Lovosicích."

Branky a asistence: Krok 2, Betyár, Hajas, Černohorský - 8. Novotný (J. Grunert), 10. Šimáček, 15. Tichý, 20. Šimáček, 25. J. Grunert (Ekrt), 26. J. Grunert, 30. Tichý, 36. Šimáček (L. Grunert), ŽK 3:1, poločas 1:4, r. Trlica, Milner, 50.

Radobýl: Ekrt (Krůta) - Novotný, J. Grunert, Mühlfait, Šimáček, Tichý, L. Grunert, Hanzl.

Gardenline - Betis Kadaň 4:6

Domácí přečkali tři šance soupeře a udeřili překvapivou střelou Kyzlíka. Hosté ale zvýšili ve druhé půli tlak a čtyřmi góly v řadě odskočili ve 33. minutě na 1:4. Stejskal pak sice snížil, Betis však přichystal dvě odpovědi. V závěru už jen výběr Gardenline korigoval na 4:6. V neděli hrají Litoměřičtí v Turnově s Dalmachem (19).

Branky a asistence:10. Kyzlík (Stejskal), 35. Stejskal, 39. Hranička, 40. Fadler - 23. Süssmilch (Krejčí), 28. Novák (Süssmilch), 29. Süssmilch (Novák), 33. Verner (Hrdina), 38. Krejčí, 39. Kopta (Hrdina), ŽK 1:2, poločas 1:0, r. Kubr, Blažej, 100.

Gardenline: Marek - Čamský, Stejskal, Náprstek, Hranička, Kyzlík, Macháček, Fadler, Trnka, Písař.