V pátek 5. července se od 14 hodin jede populární časovka tříčlenných družstev Giro de Zavadilka (závod se jezdí už od od roku 1967). Rovinatý okruh Zavadilka Chodouny Polepy Vrutice Svářenice Mastířovice Vetlá Kyškovice Zavadilka měří 21,5 km.

Kancelář závodu bude otevřena od 11 hodin, přihlášky lze podat i na místě. Závodníci se mohou vybrat ze dvou kategorií horská kola, silniční kola. Ceny získávají prvá tři družstva v kategorii I. a II., prvá tři družstva se součtem věku nad 90, 120, 150, 180 a 210 let, prvá tři družstva žen, prvá tři rodinná družstva (prarodiče, rodiče, děti, sourozenci atd., s jedním účastníkem do 18 let). Mimořádné ceny jsou ještě připraveny pro nejstaršího, nejmladšího a nejvzdálenějšího účastníka.

V sobotu 6. července se od 11 hodin pojede na stejné trati Mistrovství České republiky Masters v časovce jednotlivců Memoriál Zdeňka Bambáska (přihlášky od 8 10). Po odstartování posledního závodníka je na programu časovka příchozích a těch, kteří nesplní podmínku startu na MČR Masters.