Borci z Buggyry však myslí i na fanoušky a proto se neváhali zúčastnit Dakarské show, kterou uspořádali organizátoři tradičního Jarního setkání mistrů v Sosnové u České Lípy. Na exhibici dorazily tři tisícovky diváků, které neodradilo ani chladné a deštivé počasí.

Vedle dakarského speciálu Tatra 815 Fat Boy měli diváci možnost vidět v akci i okruhovou Buggyru Big Boy pilotovanou dvojnásobným mistrem Evropy Davidem Vršeckým. Ten se v unikátním setkání postavil na start proti nejmenšímu vozu Opelu Adam, který řídil soutěžák Josef Peták. „Jelikož byla trať mokrá a já při každé akceleraci šel jak říkajíc dveřmi napřed, výsledek tohoto duelu byl znám dopředu. Prostě někdy méně znamená více," posteskl si v cíli prohraného souboje na vysoký výkon svého tahače Vršecký.

Za volant dakarského kamionu v barvách Buggyry zasedla nová akvizice týmu Jaroslav Valtr, který při nadcházejícím Dakaru 2016 pojede po boku úspěšného pilota Martina Kolomého. Buggyra tak bude mít na nejslavnějším závodu na světě dvojnásobné zastoupení. „Dakar 2016 chceme jet se dvěma vozy," potvrdil manažer české stáje David Kalivoda.

Už na konci dubna odstartuje nová sezona mistrovství Evropy tahačů. Do šampionátu nasadí Buggyra modifikovaný speciál, který v Mostě otestoval Adam Lacko. „Tou největší změnou je snížení minimální hmotnosti o 100 kilogramů, a to na přední nápravě. Úpravy byly složité, ale podle prvních jízdních dojmů to nevypadá vůbec špatně, ba naopak," pochvaloval si výsledky testů technický ředitel Robin Dolejš.

„Mimo nižší hmotnosti máme také silnější motor. Zlepšila se také trakce, prostě vše jde správným směrem," doplnil Lacko, který by měl zůstat parťákem Vršeckého.