Bojovný Poláček
První do ringu nastoupil Miroslav Dubovický v disciplíně fullcontact v kategorii –63,5 kg, i když měl původně závodit o váhu níže (nepřijeli soupeři). První zápas s přehledem vyhrál, ale jak se ukázalo, nechal v něm všechny síly a jeho fyzický fond, oslabený nemocí (prodělal těžkou anginu), již na druhý zápas nestačil. V utkání o třetí místo pak vyhrál vzdáním soupeře.

Ve váze –71kg nastoupil ke svému vůbec prvnímu utkání Radek Poláček (17 let). Po vzdání soupeře (1. kolo) předvedl ve druhém zápase obrovské nasazení. Oba soupeři se do sebe pustili od začátku prvního kola a nic si nedarovali. Poláček sice prohrál, ale ukázal, že má srdce bojovníka. V duelu o třetí příčku podlehl technickým KO.
Los nepřál Petru Gombitovi v disciplíně fulcontact –75kg. Šestnáctiletý borec totiž narazil na Bezvodu, který sice v kickboxu bojoval poprvé, ale jinak pravidelně boxuje extraligu. V prvním kole „Gombi“ plnil taktické pokyny, kdy svého soupeře jasně překopal a vůbec si jej nepustil k tělu. V polovině druhého kola se ale pustil se svým soupeřem do boxerské přestřelky, která pro něho znamenala konec.

Smůla Oravce
Lukáš Oravec (22 let) startující v disciplíně fullcontact do 81 kg narazil na dvojnásobného mistra světa Jana Homolku. V zápase byl rozdíl mezi oběma patrný od prvního kola. Ve druhém duelu se Oravec utkal s libereckým borcem o třetí místo. Po vyrovnaném utkání vedl ještě 15 vteřin před koncem 2:0 na body a zápas tak také skončil.

„Po prvotních oslavách nás zmrazil verdikt rozhodčích, který zněl 2:1 pro soupeře. Vzápětí nám organizátoři vysvětlili, že se poškodilo bodovací elektronické zařízení a zbytek rozhodčí bodovali ručně. Lukymu tak uniklo třetí místo doslova o dva údery,“ litoval jeden z trenérů Vítězslav Masopust.

Jako poslední v plnokontaktní disciplíně fullcontact do 63,5 kg reprezentoval Schejbalgym Aleš Javorek (18 let). Postoupil volným losem do semifinále, kde snadno přešel přes ústeckého Jankoviče. Ve finále se utkal s ostříleným Tarantem. V prvním kole „Ali“ soupeře válcoval a jasně vyhrál. Bohužel přepálil začátek a během dalších dvou kol postupně odcházel fyzicky. Jeho soupeř přebíral aktivitu a dokázal zápas otočit ve svůj prospěch. Nakonec Javorek prohrál ve vypjatém a možná nejhezčím finále 2:1.

Úspěšné mládí
Největších lovosických úspěchů dosáhli opět nejmladší členové klubu – Fabiana a Sebastian Bytygi, kteří závodí v polokontaktní disciplíně lighcontact. Fabiana (14 let) obsadila druhé místo v kategorii starších žákyň do 42 kg a stejně úspěšná byla i v kategorii juniorek (do 65 kg), kde se ve finálovém souboji utkala se soupeřkou o 20 kg těžší. Přesto se nezalekla a bojovala naplno až do konce. Její bratr Sebastian (12 let) vybojoval pěkné třetí místo v kategorii mladších žáků do 37 kg a druhé v kategorii starších žáků do 42 kg.