Z litoměřických hráčů je v žebříčku jednotlivců nejvýše Jan Pinka na 18. místě.

Žebříček jednotlivců: 1. Marek Obešlo (SF SKK El Niňo Praha B), 59 zápasů, 4 porážky, úspěšnost 93,65%, 2. Bronislav Kalužný (Agrotec Hustopeče), 34, 5, 87,18%, 3. Matej Mucha (Hustopeče), 41, 9, 82%, 4. Vojtěch Štrof (Baník Havířov B), 43, 11, 79,63%, 5. Tomáš Havlík (ČZ Strakonice Elektrostav), 54, 15, 78,26%…18. Jan Pinka (TTC Litoměřice), 29, 26, 52,73%.

TTC Litoměřice - ČZ Strakonice Elektrostav 6:10 (24:34). Výsledky: Pinka, Tschakert Duspiva, Hrazdíra 3:1 (7, 8, -6, 7), Hrnčíř, Bartošek Havlík, Calta 2:3 (-8, -7, 11, 5, -4), Tschakert Havlík 0:3 (-8, -7, -2), Hrnčíř Calta 0:3 (-8, -3, -5), Bartošek Duspiva 0:3 (-5, -5, -4), Pinka Hrazdíra 3:1 (5, -10, 4, 5), Hrnčíř Havlík 0:3 (-4, -6, -5), Bartošek Calta 3:0 (10, 9, 8), Pinka Duspiva 0:3 (-9, -4, -9), Tschakert Hrazdíra 3:1 (5, 4, -9, 2), Bartošek Havlík 0:3 (-9, -8, -5), Pinka Calta 2:3 (-6, 0, -12, 10, -10), Tschakert Duspiva 3:1 (6, 11, -9, 4), Hrnčíř Hrazdíra 3:0 (11, 10, 13), Pinka Havlík 1:3 (-8, -7, 13, -4), Tschakert Calta 1:3 (-7, 10, -9, -6).

TTC Litoměřice - Libín 1096 Prachatice 7:10 (28:35). Výsledky: Pinka, Tschakert Zaunmüller, Kaštánek 3:0 (9, 6, 2), Hrnčíř, Bartošek Šimoník, Korbel ml. 0:3 (-7, -9, -6, 0, 3), Tschakert Zaunmüller 2:3 (-11, 7, 9, -7, -8), Hrnčíř Korbel ml. 0:3 (-5, -4, -9), Bartošek Šimoník 3:2 (-9, 5, -7, 8, 5), Pinka Kaštánek 3:0 (9, 12, 7), Hrnčíř Zaunmüller 0:3 (-9, -4, -7), Bartošek Korbel ml. 0:3 (-9, -7, -8), Pinka Šimoník 3:0 (9, 8, 3), Tschakert Kaštánek 3:0 (6, 8, 8), Bartošek Zaunmüller 0:3 (-1, -6, -14), Pinka Korbel ml. 0:3 (-7, -7, -6), Tschakert Šimoník 3:1 (5, -6, 5, 4), Hrnčíř Kaštánek 3:2 (6, -7, -5, 2, 9), Pinka Zaunmüller 2:3 (7, 10, -6, -8, -8), Tschakert Korbel ml.2:3 (4, -9, 4, -7, -3), Hrnčíř Šimoník 1:3 (-7, -11, 12, -9), Bartošek Kaštánek 0:1 (-3).

I. liga stolního tenisu

1. Hustopeče 18 16 1 1 0 171:81 51

2. El Niňo Pha B 18 13 2 3 0 164:105 46

3. Siko Orlová 18 9 4 5 0 158:141 40

4. Ostrava KST B 18 9 3 6 0 149:131 39

5. Prachatice 18 8 4 6 0 138:140 38

6. ČZ Strakonice 18 6 6 6 0 153:147 36

7. B. Havířov B 18 7 3 8 0 138:138 35

8. Hr. Králové B 18 7 2 9 0 145:150 34

9. Elizza Praha 18 7 1 10 0 144:143 33

10. US Choceň 18 6 1 11 0 128:162 31

11. KST Zlín 18 4 2 12 0 113:160 28

12. Litoměřice 18 1 1 14 2 71:174 19